Marko vojvoda
Поени од реакции
5

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Марко Војводо, терај напред, не им попуштај, Ние сме во право и ќе ги здрвиме сите (како што рече некој наш стар глумец, во еден стар партизански филм..„борбата е тешка, ама ќе победиме“:):):)
  Х
  Имав, тој најзабутаниот нордски, освоив 3 замоци и 2 загубени вратив, ама гејот Харлаус ми го даде само тој. После некое време си го вратија Нордите, имав само некои 20-тина стрелци во гарнизон.
  Х
  Педери се за села, ти нив армија ќе им покосиш, они тебе село. Педерска работа. :) Гази им ги армиите што побрзо.
  Х
  Норд ги мачкам на свадијски леб со витезите, а бога ми и со Men at arms, што и да е, на тежок коњ да е. :)
  Вака прво ќе си го симнеш од гугл ќе пишеш Hamachi download,ќе го симнеш ,ќе го инсталираш и останатите Next срања што ти ги дава.После даваш само лог им ќе ти пишам адреса со пассворд и идеш во играта на мултиплејер на Лан.
  хмм зошто? кој ти спомна? :)
  иначе сајбер организација Македонска Револуционерна Кајганџиска Организација :)))))) и излези од социјалката анти ВМРО :)))
  Добро е ,вчера ко фантом бев па денес да се приберам малце :)

  ''The Slavs have defeated us. They have smashed our land, our nation, our ideology.This signifies them are an aryan race and they will force this world in the knees.'' -Adolf Hitler
  Па и не сум некој поглавица :) . А за познавање на историјата на Индијанците, знам малку, онака од општа култура, па сум можеби сум постирал нешто.
  Х
  Заседни си во Бристол...кога-тогаш ќе добиеш шанса. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom