Recent Content by Ѕвер

 1. Ѕвер

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  дај му пичка и ќе ја наредите работата
 2. Ѕвер

  ПРОТЕСТ НА УКИМ!

  еве ви можност да не се мрцварите до влада и да правите гужви да му го соопштите револтот на премиерот
 3. Ѕвер

  ПРОТЕСТ НА УКИМ!

  http://sdmm.blog.com.mk/ еве ги лидерите на овој студенстки протест...
 4. Ѕвер

  Фудбалери Кајганџии! [ОТКАЖАНО!]

  Класика:vozbud:
 5. Ѕвер

  Фудбалери Кајганџии! [ОТКАЖАНО!]

  Фала курцу ја видов темава.Доаѓам.
 6. Ѕвер

  Вашиот хит на денот

  Parni Valjak - Molitva
 7. Ѕвер

  Нападнат и прекината презентацијата на македонскиот речник во Атина

  Едно огромно БРАВО за нашето Виножито кое во окупирана Македонија ги издржува сите овие притисоци.
 8. Ѕвер

  Зогу: Косово и Албанија може да се обединат

  И Србија повторно ќе се граничи со Албанија...
 9. Ѕвер

  САШО ДИМИЌ, СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ или МИЛА?

  А зашто Стефче части во Кокс?
 10. Ѕвер

  Предавници според ДПМНЕ на Груевски.

  Кај е србоманчето лингурско Зевсче да прокоментира нешто за ова?
 11. Ѕвер

  Четири месеци затвор по снимање свадба во Леринско

  Зашто членовите поддржувачи на комуњаризмот не постирале ниедено мислење на темава?
 12. Ѕвер

  Јосип Броз Тито - Црвено и Црно

  Тито, човекот кој од Македонците сакаше да направи вештачка нација - Југословени. Негативна личност.
 13. Ѕвер

  Дали владините кампањи ја нарушуваат приватноста?

  Србоман, што вика анкетата?
На врв Bottom