NBA 2023/24

Koи тимови ке изборат плеј оф? (покрај фаворитите за титула)


  • Вкупно гласачи
    71
Член од
24 септември 2023
Мислења
924
Поени од реакции
1.398
Kje igraat finale baban najjakiot igra4 i ekipata. Ako ne igraat eden 4len na kurot ke go obesam, a posle neka se besi na ploshtad.
Kogo ke go besis na kur ?
Mn nekulturno, za nova godina ke bidam vo MKD da dojdam da me besis na kur... ke ti gi presecam racete i nozete i pa4a ke si napravam :mad:
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
924
Поени од реакции
1.398
Banirajte go 4etnikot, kurovi dava tuka vo temata... abe ke te iselam od Makedonija more 4etnik eden... preku kurot
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.580
Поени од реакции
16.480
Ednostavno na ekipava i trebaat dve topki za vo napad,a za odbrana da ne zborime katastrofa.
Уште Буги Казинс им фали па да бидат циркус Медрано.
Автоматски споено мислење:

Banirajte go 4etnikot, kurovi dava tuka vo temata... abe ke te iselam od Makedonija more 4etnik eden... preku kurot
Абе боту глуп, јас ја отворив темава, а иселен сум од Македонија, може само понекогаш од кај сестра ти да ме иселиш.
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
924
Поени од реакции
1.398
Уште Буги Казинс им фали па да бидат циркус Медрано.
Автоматски споено мислење:



Абе боту глуп, јас ја отворив темава, а иселен сум од Македонија, може само понекогаш од кај сестра ти да ме иселиш.
Me boli kur dali ti ja otvori temata i dali si iselen ebate. Ajde pusi mi go kurot ne me zamaraj ligush
Автоматски споено мислење:

Ako si iselen togas iseli se i od forumov, cetnicki forumi ima kolku sakas
 
Последно уредено:

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.484
Поени од реакции
5.751
Nokjeska Embiid vo treta cetvrtina im stavil 29 poeni na Washington. :vozbud:
И 59 може да даде али у сезона....кога ќе дојде плеј оф и ќе му играат одбрана и нема да му судат фаули цело време 19 да даде за 4 четвртини ќе биде успех за него.
 
Член од
17 јуни 2022
Мислења
105
Поени од реакции
369
Kogo ke go besis na kur ?
Mn nekulturno, za nova godina ke bidam vo MKD da dojdam da me besis na kur... ke ti gi presecam racete i nozete i pa4a ke si napravam :mad:
Абе стави си профилна од Денвер и ич да не ти чуе, и онака ги смени сите па еден тим ваљда ќе погодиш. :love:
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
924
Поени од реакции
1.398
Абе стави си профилна од Денвер и ич да не ти чуе, и онака ги смени сите па еден тим ваљда ќе погодиш. :love:
Navivam na zapad za Klipersi i Feniks, na istok za Baksi. Realnoto finale treba da e Feniks-Baksi.
 
Член од
22 август 2010
Мислења
110
Поени од реакции
14
Друштво, каде ги гледате натпреварите? на замунда имаше торент до 02/11 но последниве денови нема од кај можам да ги слегнам натпреварите?
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.267
Поени од реакции
11.813
Друштво, каде ги гледате натпреварите? на замунда имаше торент до 02/11 но последниве денови нема од кај можам да ги слегнам натпреварите?
Имав јас оставено еден линк кај што имаше цели утакмици утредента. Мислам дека е во старата тема. Треба да се побара.
Автоматски споено мислење:


Еве. Го ребрендирале.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.668
Поени од реакции
3.777

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.403
Поени од реакции
7.668
Еден куп натпревари вечерва, ама јас почнав да го гледам Џејсон Вилијамс на гости кај Ендру Шулц и екипата, така да, прво подкастов па после се останато. Епизодава е пјур голд :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom