Фатени во расчекор

Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Ни се верува. Затоа има 10000 опции како блок, забрана за пристигање на пораки додека не го прифатиш, ограничено гледање на профилот, детекција на спам...
dobro i?
kako toa ja menuva namerata na mazite da pustaat takvi sliki ili poraki?
da bil otvoren inboxot ke pustele.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.417
Поени од реакции
2.400
Девица со подзнак Рак сум јас, ултра срамежливи и интроверти.
Покушајте, исти подзнак рак и рак се привлекуваат, тоа се водени знаци, емотивни знаци, а после 30тата доминира подзнакот.

Ја знаеш Девица сум подзнак Јарец, кај мене материјалното доминира, земјени калкулативни знаци се и Девица и Јарец.

Арно ама Венера планетата на љубовта ми паѓа во Шкорпија, така да јас во љубовта се однесувам како Шкорпија ♏, боцкам, пуштам отров, доминантно,

љубоморно, веќе кога тргнавме по тароти и астрологија. Видете и Венера во кој знак ви паѓа.

Да се навратиме на темата, @Sussaro не те познавам не знам зошто така е како што велиш, но сеедно, за секое тенџерче има капаче, не се трудиш доволно да си најдеш сродна душа.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
847
Поени од реакции
1.231
Sekako deka ok maski koi se 1% , ne pristapuvaat so dick pic u inbox, toa valjda se podrazbira ali za nas zenskite, u vasiot izopacen mozok nas ne pali da gleame random kurovi. :sick:
Знам дека сите 100% женски би сакале само 1% од машките да ви пишат, ама тие 1% машки вас ве бираат како лубеници тоа е помири се.
За дик пик пораки имаш алатки и опции како да се справиш за 1 минута според ТоС правила на сите сервиси, и двајцата знаеме дека не ти е тоа проблемот, џабе глумиш.

Ни се верува. Затоа има 10000 опции како блок, забрана за пристигање на пораки додека не го прифатиш, ограничено гледање на профилот, детекција на спам...
Не е тоа проблемот, знаеш и сам. Проблемот е зошто не и пишал "тој оној", туку само овие "одвратниве". Сите тие функционалности кои ги имаш наведено ѝ се веќе употребени кај што требало и кои требало.
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Знам дека сите 100% женски би сакале само 1% од машките да ви пишат, ама тие 1% машки вас ве бираат како лубеници тоа е помири се
Neli nie birame kako sega maskite ispadna deka biraat?
За дик пик пораки имаш алатки и опции како да се справиш за 1 минута според ТоС правила на сите сервиси, и двајцата знаеме дека не ти е тоа проблемот, џабе глумиш
ja ne pisuvam samo u moe ime ni pa spomnav koj i kolku mi pisuva, tuku vo ime na site zeni.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.417
Поени од реакции
2.400
Иначе Асеко може е саркастична со овој пост, ама јеби га за жал тоа е вистината. Самата Очајна си кажала дека по неколку на ден ти се пуштале машки. Ако баш од тие неколку на ден Трајанка за татко и сопруг го одбира Лајно Куртонлиев, јеби га кого да кривам?
Абе сега, така е но срцето не бира љубовта е слепа. Сум се заљубила, слабост ми се убави мажи, паѓам на нив како круша. Шо да правам секој со своите пороци.
 
Член од
5 август 2007
Мислења
847
Поени од реакции
1.231
Neli nie birame kako sega maskite ispadna deka biraat?
Женските бираат.
Тој што не ти пишал по кој кубиш коси, му пишуваш ти и секако дека би сакал секс ако не си апла одвратна.
Од "одвратните" ќе одбереш некој "културен и мирен" кога ќе дојде време "за смирување" пошто бројот на пишувачи а со тоа и избор, е драстично смален и нема знаци дека ќе се зголемува.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.754
Поени од реакции
9.335
ne znam odlucite se.
Нема шанси... Ќе те држиме у неизвесност...
Автоматски споено мислење:

Сродна душа, хахахахха. Или што ми велеше мене една на која и се пуштав своевремено, "срце си имам слободна другарка како за тебе". :pos:
Срце теткино...
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.417
Поени од реакции
2.400
Dve prashanja za tebe,
1. A ako ti si go doterala so tvoite "neverstva" i "flertuvanja" do toj stepen?

2. Shto ne go ostavish koga ti e preku takvoto i ovde se vadish na prikaznata, deca ovo ono.. ?
Ti kako shto znam si vo Germanija kade shto 99,99% deteto sudot ce ti go dade tebe!
Ама какви неверства побогу од дома не сум излегла, ко анама сум. Не бе не го оставам зашо да го оставам, луѓе сме ќе се договориме. Секоја врска брак си има успони и падови, здравје времето ќе покаже. Неможе на првата тешкотија да се дигаат раце, затоа денешниве бракови траат до година дена, а врскичкиве бедни по неколку месеци, ете ние 6 година тераме не е многу но не е ни малку, до 10 15 годишница кога ќе истераме ќе се рачуна успех.
А шо да ти објаснувам и да ти се правдам па на тебе не знам. Очигледно не читаш што сум напишала.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.754
Поени од реакции
9.335
Dve prashanja za tebe,
1. A ako ti si go doterala so tvoite "neverstva" i "flertuvanja" do toj stepen?

2. Shto ne go ostavish koga ti e preku takvoto i ovde se vadish na prikaznata, deca ovo ono.. ?
Ti kako shto znam si vo Germanija kade shto 99,99% deteto sudot ce ti go dade tebe!
Многу незгодни прашања море чоек ко од Прилеп да си... Како бараташ со процентиве и Васко Ефтов го заеба... Олабави малку со интимни прашања баму спечало...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom