Политички случувања во Израел

Член од
29 јуни 2014
Мислења
25.283
Поени од реакции
41.681
Готово бабуш дилемата е решена после 25 секундно видео од телеграм. Фала ти, не знам како на некој до сега не му текна во 25 секунди да ја реши дилемата и да ме/не едуцира сите нас незналици. Уште еднаш, од срце ти благодарам.
твитер и телеграм се новите сајтови за вести, таму можеш да ја видиш секоја страна и да донесеш заклучок. За разлика од медиумите кои те лажат со 40 бебиња и слични муабети.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.851
Поени од реакции
5.519
твитер и телеграм се новите сајтови за вести, таму можеш да ја видиш секоја страна и да донесеш заклучок. За разлика од медиумите кои те лажат со 40 бебиња и слични муабети.
И на Твитер и на Телеграм има тешки манипулации, така да све исто....
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
5.766
И на Твитер и на Телеграм има тешки манипулации, така да све исто....
Да ти пуштам видеа како сечат глави,раце,нозе со мачети и како питбули јадат пенис и тестиси на педофили па после тврди дека е монтажа.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.139
Поени од реакции
8.208
Готово бабуш дилемата е решена после 25 секундно видео од телеграм. Фала ти, не знам како на некој до сега не му текна во 25 секунди да ја реши дилемата и да ме/не едуцира сите нас незналици. Уште еднаш, од срце ти благодарам.
ќе има надеж од 1 декември за тебе, ке се воведе ефтина струја преку ден од 13 до 15 искористи ја паметно
 
Член од
23 август 2010
Мислења
39.174
Поени од реакции
112.963
ќе има надеж од 1 декември за тебе, ке се воведе ефтина струја преку ден од 13 до 15 искористи ја паметно
Ќе ја ебам сестра ти на евтина струја.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.851
Поени од реакции
5.519
Да ти пуштам видеа како сечат глави,раце,нозе со мачети и како питбули јадат пенис и тестиси на педофили па после тврди дека е монтажа.
И? Која ти беше поентата на постот? Јас само ти реков дека и на твитер и на телеграм може да се манипулира. Или си пишиш колку да се пиши нешто да не ти е досадно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom