Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 април 2023
Мислења
13
Поени од реакции
8
Планираме да основаме нова група но ни треба арт тим слушам комити правеле туѓи кореографии ако се во можност да ни направат една кореографија бојата ке ви ја платиме само работна рака.
 
Член од
22 септември 2020
Мислења
132
Поени од реакции
345
Сте земале сте земале барем да не сте го бојеле, лозари на два дена пред дерби 4 5 души бојат кореографија у сала со кој памет а знаат дека комити им го берат за баражот голем кикс за лозари
 
Член од
25 август 2023
Мислења
287
Поени од реакции
535
Планираме да основаме нова група но ни треба арт тим слушам комити правеле туѓи кореографии ако се во можност да ни направат една кореографија бојата ке ви ја платиме само работна рака.
Pa jas ako ti ja zemam na tebe zenska ti i e moja dali bi i pravel sto sakam jas? :):):)
 
Член од
20 септември 2021
Мислења
29
Поени од реакции
218
Факт е дека акција е направена. Факт е дека у сред Град у нивна сала се измочани, дури и самите Лозари го знаат тоа. Ама овие неукиве, браќава нивни што се попалија тоа не можам да го разберам. Па друже после факинг 20 години, играте Лига Шампиони, КОПОТ не можете да го испуните за други работи ќе се фаќале они ќе кажувале. Ај МУКЛА се гледаме у НЕДЕЛА
 
Член од
23 април 2023
Мислења
13
Поени од реакции
8
Бар шверцери кога правеа фотошоп не се мачеа волку..
Ако сакате соработка ни требаат молери цена по договор.
 
Член од
27 ноември 2021
Мислења
343
Поени од реакции
3.423
Спуштање на земја на PG Wear Хулиганите.
Од најсимпатична група станавте најомразена, ама се по ваша заслуга!
Створивте непријателства во цела Македонија кој вие самите намерно ги инициравте, епа сега то е другари без плачење!
Сами се курчевте со сите... :)))
Според мене непристрасно, една од подобрите навивачки акции во последните 5/6 години.
 
Член од
25 август 2023
Мислења
287
Поени од реакции
535
Бар шверцери кога правеа фотошоп не се мачеа волку..
Ако сакате соработка ни требаат молери цена по договор.
Vidi vaka na osvoen protivnicki trofej MOZES STO SAKAS DA MU PRAVIS da bideme jasni, ajde da vidime koja grupa ke go osudi ova na Komiti si go zemale nivno si e sto SAKAAT MOZE DA MU PRAVAT, dali go zemale?!!! DA DA DA . Epa sto e bitno drugoto????? Opinciiii ke projde ajde taka bilo od sekogas pogolemiot batko gi sljaka pomalite , za PAMET!
 
Член од
23 април 2023
Мислења
13
Поени од реакции
8
Big Bangs, уште едно напатено душиче со лажно профилче :ROFLMAO: .Наградно прашање, дали е шура или лозарче:D?
нит сум шура нит сум лозарче јас сум гордо македонче!
Автоматски споено мислење:

Vidi vaka na osvoen protivnicki trofej MOZES STO SAKAS DA MU PRAVIS da bideme jasni, ajde da vidime koja grupa ke go osudi ova na Komiti si go zemale nivno si e sto SAKAAT MOZE DA MU PRAVAT, dali go zemale?!!! DA DA DA . Epa sto e bitno drugoto????? Opinciiii ke projde ajde taka bilo od sekogas pogolemiot batko gi sljaka pomalite , za PAMET!
Значи вака јас ви влагам пред да правите кореографија ви го земам белото платно, се враќам во скопје ја цртам кореографијата ја ставам на официјален профил...
малце е мизерно за ултрас кодексот што го имате....
 
Последно уредено:
Член од
19 август 2010
Мислења
3.601
Поени од реакции
8.309
нит сум шура нит сум лозарче јас сум гордо македонче!
Пишувај со реалниот профил што го имаш на Кајгана, македонче. Нема потреба од нови профили. Можеш да ја браниш твојата група и со твојот прав профил. Апла се глеа кој е и што е. Само повеќе се брукате така.
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.625
Поени од реакции
2.741
Mislam deka e dosta za akcijava.Toa e toa. Sledi navivacki duel koj nikako nemoze da se ramnja so znak = . Rabotata e kako ke se prestavat dvete grupi.
 
Член од
23 април 2023
Мислења
13
Поени од реакции
8
Пишувај со реалниот профил што го имаш на Кајгана, македонче. Нема потреба од нови профили. Можеш да ја браниш твојата група и со твојот прав профил. Апла се глеа кој е и што е. Само повеќе се брукате така.
Не се секирај знам како е.
Вистината излезе на виделина и знам дека ве боли.
иначе да кога сме веќе кај боење колку зимате од квадрат, дома треба да кречам, па барам молери.
 
Член од
26 март 2022
Мислења
508
Поени од реакции
4.576
Не се секирај знам како е.
Вистината излезе на виделина и знам дека ве боли.
иначе да кога сме веќе кај боење колку зимате од квадрат, дома треба да кречам, па барам молери.
Ти почни да кречиш, ќе дојдеме ние сами:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom