Соживотот во Македонија

  • Креатор на темата Macedon1um
  • Време на започнување

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.021
Поени од реакции
24.646
Те молам немој да ме смееш. Веќе неколку години со ред србите ги шетаат своите оклопни транспортери од Краљево до Рашка и назад. И малите деца знаат дека нема шанси еден сантиметар да влезат во Косово. И никаде не е прогласена воена состојба освен на Пинк и Хепи и во задруга и парови.
не зборам за у Србија, зборам за на Косово воена состојба. Нив им се стресоа гаќите по реакцијата, не на Србите.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.536
Поени од реакции
38.373
6C73017E-6332-484F-AC90-11BD0FE55E40.jpeg

Аее како вака бе? Ова сигурно не е точно. Па според @puno они се најмирните и најневините суштества на планетава. Ги угнетуваат каде стигнат. Српските тајни служи уште му служат на Милошевиќ и работат на затварање на што повеќе шипурчиња.:(
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.021
Поени од реакции
24.646
Прегледај го приврзокот 383180

Аее како вака бе? Ова сигурно не е точно. Па според @puno они се најмирните и најневините суштества на планетава. Ги угнетуваат каде стигнат. Српските тајни служи уште му служат на Милошевиќ и работат на затварање на што повеќе шипурчиња.:(
Kaj Русија сигурно се Чеченци ама дека се водат исто како нашиве автохтони планинари затоа Ерменциве се втори на листата.
Иначе ова слика слободно можеш и во темата за Франција да ја постираш. Одлично е прикажано кој е гнојот на западното општество.
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Којзнае од кое арнаутско село потекнува шочов
Автоматски споено мислење:

Еве го шипурот со коментарот.

Мотото на профилот на ликот:

Long live the Albanian nation! Long live the sons and daughters of my generous nation!


Потекнува од Гостивари, преселен у Америчких држава, се бори за правата на муслиманите. Има 3 деца.

 
Последно уредено од модератор:
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.333
Поени од реакции
19.023
Член од
20 септември 2022
Мислења
1.861
Поени од реакции
7.074
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.781
Којзнае од кое арнаутско село потекнува шочов
Автоматски споено мислење:

Еве го шипурот со коментарот.

Мотото на профилот на ликот:

Long live the Albanian nation! Long live the sons and daughters of my generous nation!


Потекнува од Гостивари, преселен у Америчких држава, се бори за правата на муслиманите. Има 3 деца.

Затоа и глуми голем албанец. Колку подалеку се толку поголеми патриоти на збор се. Инаку ебати територијата без народ. Нив една Албанија му е премногу не пак да го приклучат Косово кое е половина радиоактивно и иселено и западна Македонија која е иселена.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.333
Поени од реакции
19.023
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.536
Поени од реакции
38.373

Го блокирале патот, затоа што ЕВН ја исклучила струјата за цело село, затоа што 80% од жители крадат на диво и нема никаква наплата.

Дај боже до зима да не им ја вратат да измрзнат како глуфци.
 
Член од
8 август 2013
Мислења
1.130
Поени од реакции
1.592
Osven muhabetot za strujava, se drugo shto zboruvate ste totallno nadvor od reallnosta. Ne znam koj e ovoj glub albanec shto pishuvashe vo quora, bidejki i jas go citav, no za luge kao vas drzavata odamna trebashe da se podeli.
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
923
Поени од реакции
988
Osven muhabetot za strujava, se drugo shto zboruvate ste totallno nadvor od reallnosta. Ne znam koj e ovoj glub albanec shto pishuvashe vo quora, bidejki i jas go citav, no za luge kao vas drzavata odamna trebashe da se podeli.
Дојди еден ден во ЈСП автобуси, ќе се возиме цел ден. Да видиш што е реалноста.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom