Хорор филмови

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
последен хорор што го имам гледано ... филмов е прекрасен.... еден од подобрите хорори што ги имам гледано
 

Attachments

E

`EsCaPe`

Гостин
Луѓе, криза ме фати, брзо кажете предлог за некој добар хорор.. :jaj:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Луѓе, криза ме фати, брзо кажете предлог за некој добар хорор.. :jaj:
Мојот фаворит меѓу хорорите: РИНГ , 100% го имаш глеано нели? :helou:
Исто добар хорор/мистерија е Hide And Seek со Роберт Де Ниро, ѕверски филм!

П.С. Исто добар е Amityville Horror - според вистинска приказна е.
Еве и ковер:

 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Го имам гледано Прстен и е стварно добар хорор.Пред некој ден го гледав Погрешен чекор.Интересен, иако наместо страшен мене ми беше смешен.Сите тие колења, бесења, крвопролевања во филмот ми беа смешни.Плус со друштво го гледав и ни х од хоророт немаше:)
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Го имам гледано Прстен и е стварно добар хорор.Пред некој ден го гледав Погрешен чекор.Интересен, иако наместо страшен мене ми беше смешен.Сите тие колења, бесења, крвопролевања во филмот ми беа смешни.Плус со друштво го гледав и ни х од хоророт немаше:)
Прстен не е добар, фантастичен е! Двата дела ги имаш гледано?
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Прстен не е добар, фантастичен е! Двата дела ги имаш гледано?
Не, само првиот го имам гледано.Не сум се заинтересирал за вториот да го најдам, а би го гледал.Ти го имаш гледано?Добар е?
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Не, само првиот го имам гледано.Не сум се заинтересирал за вториот да го најдам, а би го гледал.Ти го имаш гледано?Добар е?
Да да го иам глеано,ептен е јак.Епа вториот ти е продолжение на првиот.Во вториот Самара се враќа повторно и Рејчел разоткрива што може да ја запре.Стварно добра завршница, мораш да го гледаш ! Поз
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.263
Го имам гледано Прстен и е стварно добар хорор.Пред некој ден го гледав Погрешен чекор.Интересен, иако наместо страшен мене ми беше смешен.Сите тие колења, бесења, крвопролевања во филмот ми беа смешни.Плус со друштво го гледав и ни х од хоророт немаше:)
Да не мислиш на "Погрешно свртување" (Wrong Turn) ?
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
предлог тој погоре што го пишав... сиропиталиштето.. европски те шпански хорор али ФЕНОМЕНАЛЕН..
европските филмови се далеку далеку подобри со помалку ефекти а со повеќе глума и приказна од холивудските а ние ко кретени за холивуд сме се фатиле
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
116
Поени од реакции
1
Samo japonski horori priznavam , a nivnite prerabotki koj gi pravat amerikancite se cista glupost , gi pravat samo za pari bez razlika dali e dobar filmot ili ne , ccccc ... katastrofa !
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Samo japonski horori priznavam , a nivnite prerabotki koj gi pravat amerikancite se cista glupost , gi pravat samo za pari bez razlika dali e dobar filmot ili ne , ccccc ... katastrofa !
Дај препорачај некој јапонски хорор да гледаме па ќе видиме што како :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom