Хорор филмови

Brainmachine

Прокрастинатор
Член од
30 април 2006
Мислења
137
Поени од реакции
7
Хаха, навистина повеќето хорори денес излегуваат комедии. :tv:
Меѓутоа... (,but) морам да кажам дека пред 1 недела го изгледав The Blair Witch Project. Еден од најубавите хорор филмови ever! Ако не сте го гледале, земајте го веднаш и сакам да чујам коментари.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Хаха, навистина повеќето хорори денес излегуваат комедии. :tv:
Меѓутоа... (,but) морам да кажам дека пред 1 недела го изгледав The Blair Witch Project. Еден од најубавите хорор филмови ever! Ако не сте го гледале, земајте го веднаш и сакам да чујам коментари.
Хорор ли е или комедија ??? :pos2::tv:
Инаку ке го слегнам,бидејки го фалеш би требало да биде добар ...
Поздрав
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
abe dosta so tie stari horori...daj pisete nekoj od 2008
 

ScaryGirl

Lurker
Член од
19 јуни 2008
Мислења
303
Поени од реакции
4
Хаха, навистина повеќето хорори денес излегуваат комедии. :tv:
Меѓутоа... (,but) морам да кажам дека пред 1 недела го изгледав The Blair Witch Project. Еден од најубавите хорор филмови ever! Ако не сте го гледале, земајте го веднаш и сакам да чујам коментари.
па незнам...мене не ми се допаѓа баш многу...ме нервира што е некако аматерски...мислам не е досаден, ама не е ни добар.imo.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.230
Е најмногу се нервирам од такви луѓе...
Погрешно свртување бил комедија, не го бивало, бла бла бла..
А сеа пишува ќе биде многу моќен тројката.. абе ај не ме заебави, и ако имаш нешто да кажеш во врска со ХОРОР филмовите кажи, ако не, не тропи глупости!
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Е најмногу се нервирам од такви луѓе...
Погрешно свртување бил комедија, не го бивало, бла бла бла..
А сеа пишува ќе биде многу моќен тројката.. абе ај не ме заебави, и ако имаш нешто да кажеш во врска со ХОРОР филмовите кажи, ако не, не тропи глупости!
Дете кој кажа дека филмот Поргрешно Свртување е глупав, гледај , слушај и читај јас кажав дека филмот не е ХОРОР чиста комедија и малку е гаден не кажев дека не е добар филмот е меѓу најдобрите во светот (како да се искажам незнам) ...
И не се форсирај никој не каже дека не го бива Погрешно Свртување и така уживај си :helou:
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
dobar 7\10 od mene
Prom Night
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Мммм ми се погоди темава.. Обожавам хорори ептен, баш сега периодов се изнагледав.. До пред малце го гледав Shrooms, многу ми се допадна, добро филмче..

 
D

Daftie

Гостин
Еј Шрумс до пола ми е:pipi:
Иначе до пред пет минути го гледав Егзорцист(привиот дел) и не ми е АМА ИЧ страшен:toe:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Немам гледано некој срашен филм, ама стварно да те исплаши. Или годините си го носат своето или порано имаше пострашни хорори не знам.
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Ептен страшен ми беше ,,Клетва'' - со тоа јапончето(можда зашто тогаш првпат се одлучив да глеам хорор), после интересен ми е ,,Егзорцизмот на Емили Роуз'' (во 3 секако неможев око да склопам, кој го има глеано знае :wink:), ,,Пила'' не дека ми е страшен - гаден е, и дефинитивно за најдобар хорор/мистерија филм го сметам ,,РИНГ'' - му нема рамен. Сеа за сеа толку, понатаму ке постирам коа ќе ми текне... иначе имам глеано милион хорор филмови ама не ми биле нешто посебно страшни.Поз
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
741
Поени од реакции
76
Сакам хорори пример група млади дечки кога одат негде и еден по еден ги убиваат:vozbud: Пример The House of Wax ми е многу добар филм.Исто имаше еден многу добар хорор го даваа на HBO порано, патување со лешови се викаше ако не се лажам...сакам такви некои филмчиња, а многу ги мрзам хорорите со девојчиња (освен Ring, него го поштуам), со опседнување, со демони...ептен ми се гадни...:tapp:
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
da da House of Wax bese zakon:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom