Параноја

Член од
24 јуни 2023
Мислења
2
Поени од реакции
14
Знам дека е ненормално ова но морам да слушнам некое мислење. Разведена сум имам 30 год и мало детенце, партнерот е исто разведен има 45 год и две деца. Прво да кажам дека сум премногу љубоморна, партнерот е политички активен и ги познава сите во градот. Ми има признаено и од други имам слушнато дека имал премногу жени во животот и дека ја изневерувал сопругата многу често, вадејќи се дека имал многу лош брак. Имаше инстаграм и во него еден куп голотија исто и ФБ. Го избриша инстаграмот, фбкот му го средив само мажи да има во него и плус му го имам пасвордот. Е сега јас имам проблем со самодовербата и цело време мислам дека гледа други жени, мастурбира на нив и дека јас не сум му доволна иако сметам дека добро изгледам и плус помлада од него 15 год. Еднаш го прашав дали мастурбира на пола град ми рече на цела македонија. Се изнервирав и ми се заколна во двете деца дека се зафркава и дека имал многу партнерки и дека не може да му се дигне на слика дека него го палат реални ствари како допир, бакнеж и рече дека мастурбира на помисла на сексот што го имал во најскоро време. Многу ме интересира ваше мислење ме лаже ли?
 
Последно уредено:
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.017
Поени од реакции
9.697
Знам дека е ненормално ова но морам да слушнам некое мислење. Разведена сум имам 30 год и мало детенце, партнерот е исто разведен има 45 год и две деца. Прво да кажам дека сум премногу љубоморна, партнерот е политички активен и ги познава сите во градот. Ми има признаено и од други имам слушнато дека имал премногу жени во животот и дека ја изневерувал сопругата многу често, вадејќи се дека имал многу лош брак. Имаше инстаграм и во него еден куп голотија исто и ФБ. Го избриша инстаграмот, фбкот му го средив само мажи да има во него и плус му го имам пасвордот. Е сега јас имам проблем со самодовербата и цело време мислам дека гледа други жени, мастурбира на нив и дека јас не сум му доволна иако сметам дека добро изгледам и плус помлада од него 15 год. Еднаш го прашав дали мастурбира на пола град ми рече на цела маќедонија. Се изнервирав и ми се заколна во двете деца дека се зафркава и дека имал многу партнерки и дека не може да му се дигне на слика дека него го палат реални ствари како допир, бакнеж и рече дека мастурбира на помисла на сексот што го имал во најскоро време. Многу ме интересира ваше мислење ме лаже ли?
Во деца штом се заколнал, мислам дека не те лаже....инаку, Македонија, а не маќедонија......
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.373
Поени од реакции
5.137

Fuckin shit....

ОК барем се присутни зборовите Љубомора и Параноја. - Препознавање на проблемот е пола пат до решението.

Инаку и двајцата од пропали бракови?!.....пиши ништо.

Hint: Мисли си дека те вара и изеби се со некој рандом лик за да му се одмаздиш - барем некој трет да ќари од твоето идиотско размислување. ;)
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.979
Поени од реакции
84.500
партнерот е политички активен и ги познава сите во градот
имал премногу жени во животот и дека ја изневерувал сопругата многу често
Еднаш го прашав дали мастурбира на пола град ми рече на цела маќедонија
рече дека мастурбира на помисла на сексот што го имал во најскоро време
маќедонија
Мислам дека партнерот ќе е идниот премиер на земјава
 
Член од
24 јуни 2023
Мислења
2
Поени од реакции
14
Во деца штом се заколнал, мислам дека не те лаже....инаку, Македонија, а не маќедонија......
Проблемот е што еднаш во кавга се заколна исто во децата дека никогаш повеќе да биде со мене па ете пак е
 
Член од
5 март 2023
Мислења
432
Поени од реакции
1.742
Знам дека е ненормално ова но морам да слушнам некое мислење. Разведена сум имам 30 год и мало детенце, партнерот е исто разведен има 45 год и две деца. Прво да кажам дека сум премногу љубоморна, партнерот е политички активен и ги познава сите во градот. Ми има признаено и од други имам слушнато дека имал премногу жени во животот и дека ја изневерувал сопругата многу често, вадејќи се дека имал многу лош брак. Имаше инстаграм и во него еден куп голотија исто и ФБ. Го избриша инстаграмот, фбкот му го средив само мажи да има во него и плус му го имам пасвордот. Е сега јас имам проблем со самодовербата и цело време мислам дека гледа други жени, мастурбира на нив и дека јас не сум му доволна иако сметам дека добро изгледам и плус помлада од него 15 год. Еднаш го прашав дали мастурбира на пола град ми рече на цела македонија. Се изнервирав и ми се заколна во двете деца дека се зафркава и дека имал многу партнерки и дека не може да му се дигне на слика дека него го палат реални ствари како допир, бакнеж и рече дека мастурбира на помисла на сексот што го имал во најскоро време. Многу ме интересира ваше мислење ме лаже ли?
психијатрија, само психијатрија и ти и тој :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.603
Поени од реакции
23.554
baki kakva маќедоња ja drkam samo na severna eve vlegovme u nato sega ke vlezeme u eu ako toa ne te pali togas si peder kekekekke
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.017
Поени од реакции
9.697
Проблемот е што еднаш во кавга се заколна исто во децата дека никогаш повеќе да биде со мене па ете пак е
Така ли:mad:
Одма клоцата у дебелото му партиско месо удри ја, одма!!!!
:sakasuste:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom