Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
6 февруари 2014
Мислења
1.012
Поени од реакции
867
не си сфатил зашто се жалам,
има дефицит на емотивни мажи, само пештерски мажи наоколу и во ставови и во нагони
А какви се твоите нагони што тројца мажи не ти се доволни?
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.499
Поени од реакции
7.021
Баш ме интересира како замислуваш? :)
Abe sto ne ti e jasno?!
Pilevo ubavo si kazha,
Da ja fatat 2-3ca da i ja prevrtat picnata zhila , da i teci reka sperma od usta, pleskanje po 9kata i takvi sitnici.

Ako ova e realna licnost (sto ne veruvam) togas spajga vo kategorijata ninfomanki!

Povejce nema sto da se kazhi.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.187
Поени од реакции
12.749
Abe sto ne ti e jasno?!
Pilevo ubavo si kazha,
Da ja fatat 2-3ca da i ja prevrtat picnata zhila , da i teci reka sperma od usta, pleskanje po 9kata i takvi sitnici.

Ako ova e realna licnost (sto ne veruvam) togas spajga vo kategorijata ninfomanki!

Povejce nema sto da se kazhi.
Вика може да замисли какви се нашите перверзии, па викам да каже како замислуе.
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Abe sto ne ti e jasno?!
Pilevo ubavo si kazha,
Da ja fatat 2-3ca da i ja prevrtat picnata zhila , da i teci reka sperma od usta, pleskanje po 9kata i takvi sitnici.

Ako ova e realna licnost (sto ne veruvam) togas spajga vo kategorijata ninfomanki!

Povejce nema sto da se kazhi.
Toa e fantazija na sekoja devojka cisto za informacija, nimfomanija e nesto skroz drugo.
 
Член од
16 јануари 2021
Мислења
377
Поени од реакции
1.104
у френдзон се зошто има јака причина да се у френдзон сигурно не дека се емотивни
У френдзон се зашто ебењето у френдзон е најубаво. А ретки се таквите
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.817
Поени од реакции
24.136
Preku glava mi e od maskive sto gledaat na zenski bukv samo za seks, nikakva emocija so tek na vreme sfativ deka site maski se takvi tie sto ne se takvi ispadna deka se po mazite.
Ke se prebacam na zeni izgleda.
Смени пол во машко и иди со машките што се по машки.
Автоматски споено мислење:

Исти вакви филмови има и на порнхаб само што не филозофираат толку.
 
Последно уредено:
Член од
17 април 2023
Мислења
4
Поени од реакции
2
Свиѓам едно девојче од моето школо, јас сум прва год., а таа прва год. Но, проблемот е што има дечко (исто од прва година, од друг клас само) и се веќе заедно 5-6 месеци отприлика. Стварно ми е убаво девојчето и сѐ тоа, сѐ ми се свиѓа на неа, но тоа што има дечко..Дури ми се врти нешто во глава да ги раскарам, ама не е човечки..Совет, помош?????
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.499
Поени од реакции
7.021
Свиѓам едно девојче од моето школо, јас сум прва год., а таа прва год. Но, проблемот е што има дечко (исто од прва година, од друг клас само) и се веќе заедно 5-6 месеци отприлика. Стварно ми е убаво девојчето и сѐ тоа, сѐ ми се свиѓа на неа, но тоа што има дечко..Дури ми се врти нешто во глава да ги раскарам, ама не е човечки..Совет, помош?????
Baraj druga ili cekaj sami da se skaraat.
Ti ne se mesaj kolku i da ti idi vo Koma da pajgas.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom