Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.607
Поени од реакции
16.593
Леле, ја мислев да ја запросам, нејзе паметот и бил само у блуд и калаштурење.
Oва ти е она популарно „Јас мислам фина, она се пеглала со пет-шест души“.
 
Член од
10 март 2014
Мислења
1.023
Поени од реакции
1.286
Јас знам да бидам емотивен, посебно кога свршувам.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.187
Поени од реакции
12.749
Preku glava mi e od maskive sto gledaat na zenski bukv samo za seks, nikakva emocija so tek na vreme sfativ deka site maski se takvi tie sto ne se takvi ispadna deka se po mazite.
Ke se prebacam na zeni izgleda.
Што имаш ти да понудиш?
Гледам не си паметна...
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.187
Поени од реакции
12.749
на тебе ништо.
Не за мене, те прашав чисто за да ти поможиме со љубовниот проблем што го имаш... Така се вика темата... Ако си бараш дечко тука, отвори си тема 'Барам дечко', пиши каков бараш и што имаш да понудиш.
 
Член од
5 март 2023
Мислења
431
Поени од реакции
1.745
Preku glava mi e od maskive sto gledaat na zenski bukv samo za seks, nikakva emocija so tek na vreme sfativ deka site maski se takvi tie sto ne se takvi ispadna deka se po mazite.
Ke se prebacam na zeni izgleda.
И мене ми е преку глава од женските кои ги гледаат машките како подвижни банкомати, ќе и пружиш се не ти возвраќа со ништо само ти прави драма, кавги за глупости и труење на животот непотребно и кога ќе ти биде тебе потребна поддршка и помош ќе те напушти.
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
И мене ми е преку глава од женските кои ги гледаат машките како подвижни банкомати, ќе и пружиш се не ти возвраќа со ништо само ти прави драма, кавги за глупости и труење на животот непотребно и кога ќе ти биде тебе потребна поддршка и помош ќе те напушти.
не си видел женска со очи, не ги лажи членовите

ужас ви е однесувањето после се чудите зашто сте сингл подобро сама отколку со вакви идиоти
 
Член од
5 март 2023
Мислења
431
Поени од реакции
1.745
не си видел женска со очи, не ги лажи членовите

ужас ви е однесувањето после се чудите зашто сте сингл подобро сама отколку со вакви идиоти

А какво однесување треба да имам според тебе???? Какво однесување треба да има според тебе еден маж? А тоа дали сум видел и што сум видел и колку сум видел е моја работа само ќе кажам доволно сум видел да ми се повраќа
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Не за мене, те прашав чисто за да ти поможиме со љубовниот проблем што го имаш... Така се вика темата... Ако си бараш дечко тука, отвори си тема 'Барам дечко', пиши каков бараш и што имаш да понудиш.
таман работа овде да барам дечко, дојдов да си се пожалам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom