Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Хм хм хм ... Ќе покажеш емоција ти ко женско ако е скромно машко без БМВ кола,нема пари за секојдневно излегување и да те носи секој втор викенд во Грчка ?!

Ќе покажеш емоција ако е обичен дечко без да ти дозволи се,да му дадеш да ти биде дечко ?

Сто посто ќе речеш не оти сте разгалени денеска сите млади Македонки
Ako e pameten ne mora bmw da ima samo da ne e glupson bez personality a takvi vrie.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.497
Поени од реакции
40.416
ti si za tamu ne jas, gledam informiran si, pratis takvi emisii a mnogu verojatno deka si ergen, taka da topla preporaka da se prijavis.
Автоматски споено мислење:


ne sakam u selo, posebno ne makedonski sela.
може заедно да се пријавиме, ќе фрлаш сито и после ќе те запросам.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
3.043
Поени од реакции
11.933
Preku glava mi e od maskive sto gledaat na zenski bukv samo za seks, nikakva emocija so tek na vreme sfativ deka site maski se takvi tie sto ne se takvi ispadna deka se po mazite.
Ke se prebacam na zeni izgleda.
Screenshot_2023-04-19-13-19-00-576-edit_com.brave.browser.jpg

Да беше нормален форумов, ке те банираа после првиот пост.
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
може заедно да се пријавиме, ќе фрлаш сито и после ќе те запросам.
ne baram maz, decko baram.
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 375987

Да беше нормален форумов, ке те банираа после првиот пост.
zasto?
zabraneto e zenski da imaat seksualni fantazii? privilegija na maskite e toa?

maskite generalno nemaat emocii vo vrska a toa ne e slucaj i so zenski.
 

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.458
Поени од реакции
2.065
Preku glava mi e od maskive sto gledaat na zenski bukv samo za seks, nikakva emocija so tek na vreme sfativ deka site maski se takvi tie sto ne se takvi ispadna deka se po mazite.
Ke se prebacam na zeni izgleda.
Претпоставуем дека тролаш ама чисто процедурално морав, да се знае и да стои тука. Ја не глеам на женски само за секс. Напротив, дури и премногу sensitive and shits сум. Шо секако не е добро ниту па привлечно за жените.

Еве ја на пример хетеро сум до даске. Ама па претпоставуем не сум доволно убав јабига.

Префрли се ти на жени слободно ама постојат мажи што се лојални и знаат да сакаат само една.
 
Ф

Флеш

Гостин
Ako e pameten ne mora bmw da ima samo da ne e glupson bez personality a takvi vrie.
Не е точно .... Сега у прв пост даде прв знак . Разгалена си и пребираш многу .... Шо кошта ако најдеш и у село ,има добри машки . Па тие ќе се снајдат подобро во животит од градските кои ти ги пребираш оти нели немале личност.


Ок ајде еве ти предизвик,излези на слеп состанок со некој член од форумов. Има паметни тука . Најдете интереси на муабет . Гејминг,спорт,книги,теретани .... Многу си површна
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Шо секако не е добро ниту па привлечно за жените.
Ne znam koj te izlazal toa.
Префрли се ти на жени слободно ама постојат мажи што се лојални и знаат да сакаат само една.
Vo filmovite.

Ок ајде еве ти предизвик,излези на слеп состанок со некој член од форумов. Има паметни тука . Најдете интереси на муабет . Гејминг,спорт,книги,теретани .... Многу си површна
Ne mora da izlezam za da vidam dali e pameten dovolni mi se stavovite na forumov da gi procitam.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
3.043
Поени од реакции
11.933
ne baram maz, decko baram.
Автоматски споено мислење:


zasto?
zabraneto e zenski da imaat seksualni fantazii? privilegija na maskite e toa?

maskite generalno nemaat emocii vo vrska a toa ne e slucaj i so zenski.
Ајде бе мрш у пичку матер
 

Kajgana Shop

На врв Bottom