Сакам да знам!

Член од
16 август 2021
Мислења
28
Поени од реакции
36
Дали може да се влезе во Мк ако си вакциниран со Johnson&Johnson или сепак мора тест?
 
Член од
1 април 2017
Мислења
282
Поени од реакции
43
Искористил некој субвенцијава за чистење оџак, да сподели искуство, што како се аплицира па и да пушти број од некој оџачар
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.161
Каде можам да го најдам филмот „Боли ли-првата балканска догма“?
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
vecerva dve silni detonacii vo Tavtalidje-2, sto bese toa,da znam sakam, dali svadba,dali podrzikonj slavi, dali navivacite na Milan frlat bombi ili Sungerot Bob se vratil.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
ima li tema za Fakultet za likovna umetnost
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.041
kade beše ona objasnivanje za prekin na avtomatsko glasovno vkluchuvanje na YouTube , mislam deka imaše i nekoj drug vakov problem
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.559
Во Скопје и околина, да препорачате некој голем паркинг/полигон/пат кој не е фрекфентен?
Ми треба за почетник, да се потсети тргнувања/паркирања пред да почне да вози повторно во сообраќај.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.283
Во Скопје и околина, да препорачате некој голем паркинг/полигон/пат кој не е фрекфентен?
Ми треба за почетник, да се потсети тргнувања/паркирања пред да почне да вози повторно во сообраќај.
де бе
аман
иди кај што идат сите - на полигон испод Кале
Автоматски споено мислење:

мада, сеа коа го глеам полигонот, мислам дека на главен град од 700.000 не му треба полигон
може еден ред згради таму да се дигнат

и мол
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.189
Поени од реакции
19.267
Во Скопје и околина, да препорачате некој голем паркинг/полигон/пат кој не е фрекфентен?
Ми треба за почетник, да се потсети тргнувања/паркирања пред да почне да вози повторно во сообраќај.
Кај Борис Трајковски салата имаш празни паркинзи, обично тој напред што е целосно е празен.

Имаш и населба 11 Октомври во КВ, мирна населба со многу улички. Спроти Супер Тинекс и Никоб Медикал. Хиподром и Долно Лисиче се исто мирни населби.
 
Последно уредено:
Член од
28 март 2006
Мислења
17.665
Поени од реакции
12.061
Полигонот под Кале не функционира колку што знам, само тој кај Асуц. И мене ми требаше за истото поголем простор, бевме кај Борис Трајковски ама тогаш се погоди некој настан со олдтајмери, така нешто стари коли, па ја одложивме "обуката".
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Во Скопје и околина, да препорачате некој голем паркинг/полигон/пат кој не е фрекфентен?
Ми треба за почетник, да се потсети тргнувања/паркирања пред да почне да вози повторно во сообраќај.
Иди кај Борис навечер, ја до скоро таму вежбав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom