Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.422
Поени од реакции
20.126
Ма сигурно. Освен индивидуални грешки назад (одбраната неочекувано ми е климава),ја доминираме утакмицата.
100 контри ни направија од кои 99 беа со шанса за гол, а инаку да Роналдо на 37 години ги доминира и нивните и нашиве кои едвај трчаат.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.011
Ма сигурно. Освен индивидуални грешки назад (одбраната неочекувано ми е климава), ја доминираме утакмицата.
Koja e таа 100% шанса што ја направивме од игра, сем онаа кога Роналдо се сплетка? Фред е криминален кога треба да предаде топка напред, 100 топки им даде на Вест Хем.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
100 контри ни направија од кои 99 беа со шанса за гол, а инаку да Роналдо на 37 години ги доминира и нивните и нашиве кои едвај трчаат.
Ништо не направија, трчаат како муви без глави у постигнаа еден глупав гол на ќоро кој се одби од Варан и тоа беше се од Вест Хем.
Автоматски споено мислење:

Koja e таа 100% шанса што ја направивме од игра, сем онаа кога Роналдо се сплетка? Фред е криминален кога треба да предаде топка напред, 100 топки им даде на Вест Хем.
Роналдо два пати излезе пред гол. Еднаш го имаше Гринвуд сам, јбг закасни.
Мора да се убрза играта во второ, премногу ја плеткаат топката. Бисака на неколку пати има сам играч пред него кој ќе му втрча во простор, тој пробва да дрибла и да се плетка со топката.
 
Член од
6 септември 2021
Мислења
206
Поени од реакции
302
Kako i sekogash u gosti mora da se gubi 1-0 za da pochnat da igraat ko sho treba.A da mi objasni nekoj kako e mozhno Fred da igra vo liga so najvisok kvalitet i vo klub kako shto e Manchester United? Nevozmozhno!!!
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.011
Ништо не направија, трчаат како муви без глави у постигнаа еден глупав гол на ќоро кој се одби од Варан и тоа беше се од Вест Хем.
Автоматски споено мислење:


Роналдо два пати излезе пред гол. Еднаш го имаше Гринвуд сам, јбг закасни.
Мора да се убрза играта во второ, премногу ја плеткаат топката. Бисака на неколку пати има сам играч пред него кој ќе му втрча во простор, тој пробва да дрибла и да се плетка со топката.
Aко не го забрзаме темпото на играта, ке примиме уште некој таков шашав гол и пак ке си стојат Вест Хем позади со 9 играча и ке се вртиме во круг. Страшно е како кога Вест Хем ке тргне напред, ние изгледаме како да сме со 3-ца играчи само во одбрана, километри простор.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Да им каже некој дека е глупо да нафрлаш од корнери на таква одбрана како што е на ВестХем!
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.849
Поени од реакции
10.444
Да им каже некој дека е глупо да нафрлаш од корнери на таква одбрана како што е на ВестХем!
чекај сеа иде 65мин ке праиме замена неможе све наеднаш


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.662
Поени од реакции
6.527
Да го прашам јас Оле шо играш ти човеку на утакмицава? Дали имаш план како да го скршиш Вест Хем? Или откажани сме од победа доволно е нерешено, ако не се избламираат до крај. Ајде стави го сега Глупардињо нека не закопа како некни.
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Фред колку е неспособен. Погба анемија, одма крвна слика да си напраи. Мегваер одма на тест за интелигенција. Оле клоците у гз додека не дојдеме 10 бода со топ 4.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom