Најекономично греење и ладење

Член од
19 март 2021
Мислења
220
Поени од реакции
542
Budi Bog sa nama, pa skoro nijedan model Gree nema istu oznaku u zavisnosti u kojoj zemlji se prodaje ? Sada sam uporedjivao. Moze li neko da mi objasni o cemu je rec ? Jel to svaki diler narucuje sta da mu sklope ?
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.548
Поени од реакции
7.314
Budi Bog sa nama, pa skoro nijedan model Gree nema istu oznaku u zavisnosti u kojoj zemlji se prodaje ? Sada sam uporedjivao. Moze li neko da mi objasni o cemu je rec ? Jel to svaki diler narucuje sta da mu sklope ?
Aj i ti otkri Ameriku da i Fujitsu ima skroz druge oznake ovisno za koje trziste namenjeno....Recimo ovi Fujitsu modeli se neprodaju od Vranje do Rumunije...modeli kao RLS3Y ili RLS3HY ;)
Greju do -26 spoljasne po 40kg i jos drze kineske Sanyo 808-884-80 kompresore davno opisani ovde
 
Последно уредено:
Член од
25 октомври 2020
Мислења
137
Поени од реакции
242
Gree Muse Eco e ista so Tosot Muse Eco
Не е точно, Gree Muse Eco колку што знам е модел кај србите и тој е ист како кај нас што е Gree Fairy, еве Gree бандата слободно нека потврди или нека корегира.

 
Член од
19 март 2021
Мислења
220
Поени од реакции
542
@VladB To sam i ja primetio. Da li su Isti ili su razliciti modeli ? Ko bi ga znao :)
@Strelec ne pricam o sasvim drugim modelima kojih, recimo, na balkansom trzistu nema, a ima u Japanu ili USA. Ne spinuj :)
Ovde se radi sto postoje vrv isti modeli (ili ne), kod Gree, a nose razlicite nazive.
Eto hteo bih da znam, sta je sa cim isto ili razlicito, i zasto takvu zabunu unose ?
 
Последно уредено:
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.548
Поени од реакции
7.314
Не е точно, Gree Muse Eco колку што знам е модел кај србите и тој е ист како кај нас што е Gree Fairy, еве Gree бандата слободно нека потврди или нека корегира.

Pa banditu ovaa od 64.993dinari srpski se 552eura....Fairy e 30.000den ...i sto?
Idi u Srbija kupi ja....Samo Spinuvate
 
Член од
14 јули 2016
Мислења
105
Поени од реакции
61
Значи нема на темава искрен муабет, џабе прашувам :toe:
 
Член од
19 март 2021
Мислења
220
Поени од реакции
542
Ja mislim da su takvu papazjaniju sa nazivima namerno uradili, upravo zbog ovakve situacije, tj da sada mi ne mozemo komsijski da razmenimo iskustva na forumu, da uporedimo i vrline i mane neke Gree klime. Vrlo inteligentno.
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.548
Поени од реакции
7.314
Ja mislim da su takvu papazjaniju sa nazivima namerno uradili, upravo zbog ovakve situacije, tj da sada mi ne mozemo komsijski da razmenimo iskustva na forumu, da uporedimo i vrline i mane neke Gree klime. Vrlo inteligentno.
Izvini ama ako imas obraz da trolas za oznaki odgovori na postov za oznakite na Fujitsu...kasa popara oznaki....ne razumem, jer to ima u Leskovac da se kupe ovi jaki Kanadski modeli za jeftino 300eu plus pljeskavica....uzimam odma dve za 2x300:)
Problem je sto ti modeli kostaju 1600$ za 9ku i to bez pljeskavice....ti si nasol da ne za*ebavas site mutavi ?
IMG_20210629_012705.jpg
Автоматски споено мислење:

Ja mislim da su takvu papazjaniju sa nazivima namerno uradili, upravo zbog ovakve situacije, tj da sada mi ne mozemo komsijski da razmenimo iskustva na forumu, da uporedimo i vrline i mane neke Gree klime. Vrlo inteligentno.
Ma ko tebe ishta pita sta ti mislis?
 
Последно уредено:
Член од
25 октомври 2020
Мислења
137
Поени од реакции
242
Pa banditu ovaa od 64.993dinari srpski se 552eura....Fairy e 30.000den ...i sto?
Idi u Srbija kupi ja....Samo Spinuvate
Не беше тоа поентата, беше дека Gree Muse во Србија е баш истиот модел што и Gree Fairy кај нас во Македонија, дека Gree Muse не е ист модел како и Tosot Muse Eco.
 
Член од
11 јули 2019
Мислења
287
Поени од реакции
418
Budi Bog sa nama, pa skoro nijedan model Gree nema istu oznaku u zavisnosti u kojoj zemlji se prodaje ? Sada sam uporedjivao. Moze li neko da mi objasni o cemu je rec ? Jel to svaki diler narucuje sta da mu sklope ?

Mogu ja , to se zove segmentacija trzišta .. Nije ti to tvoj zaostali fujitsu pa da zadnjih 10 godina se prodaje jedan te isti model ...
R32generacija klima je već godinama prisutna ti još pričaš o llca ,lmca ,tralala..

Zato ti i nije jasno ništa oko gree modela...
Автоматски споено мислење:

Ja mislim da su takvu papazjaniju sa nazivima namerno uradili, upravo zbog ovakve situacije, tj da sada mi ne mozemo komsijski da razmenimo iskustva na forumu, da uporedimo i vrline i mane neke Gree klime. Vrlo inteligentno.
Tako je Rade , to je zavjera od gree da zahebe radu mihajlovića..
 
Последно уредено:
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.440
Поени од реакции
2.726
Budi Bog sa nama, pa skoro nijedan model Gree nema istu oznaku u zavisnosti u kojoj zemlji se prodaje ? Sada sam uporedjivao. Moze li neko da mi objasni o cemu je rec ? Jel to svaki diler narucuje sta da mu sklope ?
Kakve gluposti covek sve cuje od tebe.
Автоматски споено мислење:

Не е точно, Gree Muse Eco колку што знам е модел кај србите и тој е ист како кај нас што е Gree Fairy, еве Gree бандата слободно нека потврди или нека корегира.

Gresen odgovor, pravo na kurs kaj Strelec.
 
Член од
11 јули 2019
Мислења
287
Поени од реакции
418
Evo malo za usporedbu kako se griju u različitim drzavama , način grijanja , sobna temperatura , navike , itd..

 

Kajgana Shop

На врв Bottom