Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.334
Поени од реакции
27.892
Марк никогаш не глумел полошо, ко да го влечеле од кревет секој ден да појде ужасно да го каже и така патетичниот дијалог за една акција. Очај, дали 2че заслужува филмов, уште ми е криво што се излажав да го пуштам. :D
Истото мислење го имам, ја 2.5 му дадов само ради комичните сцени. :D
Скокање со мотор на авион?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.336
Поени од реакции
57.931
Поприлично е активен за овие работи, одамна.
Знам, ама обрати внимание на речникот. Политичарот што му го доставил текстот барем да обрател внимание текстот да изгледа како да го напишал актер кој разбира згора-згора и е малку загрижен. Urging the FBiH House of People... мали ај гледај си тоа јахтата?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.681
Поени од реакции
38.867
Он има ПР тим што е задужен за ова, сигурно он не земал да пишува за некоја река у Босна. Сеа и ова е пропаганда, али он барем не е либтард, него е про save the planet. Што го ценам до негде.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.336
Поени од реакции
57.931
Секако дека ќе ја спаси планетата рандом актер со постот на Фејсбук. Ова е политика, се крева прашина преку јавни личности за потоа да ги стегнат преку амбасадата таму. Не верувам да има ПР служба туку политичари му ги праќаат работиве, негово е само да објави.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.807
Поени од реакции
33.630
Ова е политика, се крева прашина преку јавни личности за потоа да ги стегнат преку амбасадата таму. Не верувам да има ПР служба туку политичари му ги праќаат работиве, негово е само да објави.
Има основано фондација он, уште во 1998. Цела организација која се грижи за овие мислења што ги споделува. Нема врска политиката тука, и не е он рандом актер преку кој се споделува политичко мислење. Ако се сеќавате, дури и неговиот Oscar speech во 2016 беше про-save-the-planet. А и самиот е доста упатен во ваквите приказни, верувам. Еве, ѕирни тука: https://www.leonardodicaprio.org/
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Доволен е thumbnail-ot што го видов, за да не го ни гледам филмот. :D :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom