Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.628
Поени од реакции
33.182
Пак хаос ја направивте темава со вашите препукувања, офтопици, навреди и шерифување. Избришани преку 30 мислења, поделени опомени по сандачиња таму каде треба, кај некои кои веќе добиле опомени претходно, доделени казнени поени... Се е евидентирано, се се памти. Секој кој ќе продолжи со истата пракса може да заработи и бан од тема или форум.

И, гледам дека ви се ептен разгорени страстите. Додека не се оладите малце, темава оди под клуч.
 
Член од
18 ноември 2018
Мислења
678
Поени од реакции
529
dobro jutro
Автоматски споено мислење:

dobro jutro
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Koji je to kanal
Автоматски споено мислење:

D3n1s odavno nista nije uradio. Bas steta sto se okanio , kreativan je bio mnogo.
Sta mislis da programere interesira iptv,ja ih brdo poznam vecina nece sa tim se zajebavat.Prvi sused mi programer u familiji imam 4 programera,jedan zaposljava 15 programera rodak.Iptv im zadnje na pameti.Tu i tamo koji se sa igricama bave jos ulaze u iptv ovi ostali jok.Treba bit jaka volja da ti nesto urade.
Jedino koji vidi zaradu u tome,a tesko da nema bolji posao legalan nego da se sa ilegalom zeza.
Автоматски споено мислење:

Jel neko zna koji je to insajder na sultanovci.Ovdje sam napisao da ima jedan server koji ima 74 4k kanala i SK HD med njima pa tamo napisao da takav ne postoji.Pa mu ljepo preporucite taj koji je ovdje procitao moj post i tamo objavio da postoji i gleda se u vlc,smart tv ,stb itd....,najbolji dosad barem za mene,mozemo slikice al necemo ime servera
 
Последно уредено:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681

Kajgana Shop

На врв Bottom