Зошто сте сами?

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.013
Поени од реакции
55.299
Знам дека ова не е вистинското место, дека на вакви сајтови "нормални" има само 1 во 1000, но можеби ќе успеам да налетам баш на тој 1 :)
 
Последно уредено:
Член од
26 август 2019
Мислења
351
Поени од реакции
763
Лотусот е најубавиот цвет а живее по мочуришта, така да се е можно.....
Жена која се декларира како повлечена, како ќе најде маж на форум кога во живо не знае да врзе 2 реда муабет.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Жена која се декларира како повлечена, како ќе најде маж на форум кога во живо не знае да врзе 2 реда муабет.
Мене не ми изгледа како таква...до душа повеќе на трол ми личи, ама еве да претпоставиме дека не е.
 
Член од
7 февруари 2011
Мислења
211
Поени од реакции
105
Сродна душа, некој со кого ти е убаво каде и да сте, што и да правите, кој те сака, почитува и е твоја поддршка низ животот, а притоа цело време има хемија меѓу вас, односно љубов и пеперутки во стомакот :)
malku tesko e toa..bitno muabet da ima...prvo moze da nema emija moze so vremeto da se razvie..a toa so peperutkite se desava ednas vo dekada mozebi..taka da zavisi kolku si strpliva
 
Член од
2 ноември 2020
Мислења
454
Поени од реакции
633
Сродна душа, некој со кого ти е убаво каде и да сте, што и да правите, кој те сака, почитува и е твоја поддршка низ животот, а притоа цело време има хемија меѓу вас, односно љубов и пеперутки во стомакот :)
А да не ти е досадно па рибариш чисто онака....за самодоверба?
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.094
Поени од реакции
15.955
malku tesko e toa..bitno muabet da ima...prvo moze da nema emija moze so vremeto da se razvie..a toa so peperutkite se desava ednas vo dekada mozebi..taka da zavisi kolku si strpliva
Се дешаваат пеперутки, кога ќе земеш хероин. Абе не стомакот, по цело тело ќе ти леткаат пеперутките и ќе ти биде топличко како да си се покакал и помочал во гаќи, милина.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Се дешаваат пеперутки, кога ќе земеш хероин. Абе не стомакот, по цело тело ќе ти леткаат пеперутките и ќе ти биде топличко како да си се покакал и помочал во гаќи, милина.
Odvratno.
Neznam zosto seuste ti stoi postov:facepalm:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.013
Поени од реакции
55.299
Ох, уште една несфатена уникатна душичка, за која нема друга сродна душа :oops:
Ги трола, овие па земале совети и даваат.

Ко у онаа другана тема, за уништен живот, девојката праење приказна како некој лигав филм на Вуди Ален со примеси на оној со Џулија Робертс и Ричард Гир. Земале и на неа совети и делат, ја оправаат. :pos:

А посебно интересни се овие регистрирани пред месец-два и одма ги знаат сите теми, знаат каде што како да пишуваат, кајги мајги. До толку бе да се немало интересен живот па праат нови профили на форум со нови алтер ега и ново понашање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom