Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Последно уредено:
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Kad pogledam iza sebe
Srce prošlost tu zagrebe.
Puno te crnine ima
Samo ti si u svjetlima.

Svi putevi bili su krivi
Al se samo jednom živi
Svaki minut jedan grijeh
Za tvoj slatki smijeh.

Čim je zaslužio taj stav
Ovaj stari lav.
Zapisano u zvijezdama biva
Isto tamno nebo sve to skriva.
Na pola sretan, na pola tužan,
Al' za sve tebi sam dužan!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
18 јуни 2020
Мислења
49
Поени од реакции
20
pozdrav...ima kdo kako idejo zakaj ottshow.net ne dela na: stb emu, progTv, ott navigator? Dela mi samo na sfvip playerju. So kakšne nastavitve za nastavit?
Probal sem vse aplikacije ki jih imam na androidu: stbemu, progtv, ott navigator...na nobeni ne dela...dela mi samo na windowsih na sfvip playerju
ima kdo kakšno idejo?
 

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
296
Поени од реакции
482
Evo gospodo da se malo zabavimo ;)

Skenirajte


ko nadje validan mac i da mu radi u SF Vip Player bravo ;) .. validan mac ce se nac samo ... dal ce da radi ? naravno ja sam vec nasao ;) slikao da imam dokaz da nebi neki rekao .......

Pozdrav
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
I @dadoxy ti nakacio maceve dva u wget skener
hahaha zar se osjećaš toliko marginaliziran da si se spustio na nivo djeteta koje u školi prijavljuje da je neko išarao tablu ? :D
Ono su nevalidni macovi koje je vrtila skripta u momentu screena ˝razaracu panela˝, a ako se želiš osjećati opet faca na forumu što ne kažeš , prestat cu ja sam pisat 10 dana :)
 

TIT

Член од
1 февруари 2021
Мислења
39
Поени од реакции
95
Probal sem vse aplikacije ki jih imam na androidu: stbemu, progtv, ott navigator...na nobeni ne dela...dela mi samo na windowsih na sfvip playerju
ima kdo kakšno idejo?
Evo prijatelju kao sto sam ti rekao radi i na tivi mate , mogu ti poslati ako hoces krekovanu verziju
 

Kajgana Shop

На врв Bottom