Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031
1.03 квота на Словенија против Македонија, а пред 3 години ги тепавме на ЕП со скоро истите играчи :place:
Скоро истите ама пола тим е друг. Манасков, Миркуловски, Георгиевски, Јоновски, па еве и Прибак. Плус Киро 3 години помлад.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
7.5< 15%, башка квоти појаки, подобра понуда, кога сакаш уплаќаш итн..
Абе да али пак сече провизијата доста,поготово ако вадиш поголема сума.
Него да не има некој искуство со друго вадење на кеш?Со помала провизија,пошто знам има доста луѓе што играат онлајн тука :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.648
@Stefan-kobe @Chiksy^
osven toj pocetniot bonus 100+100 evra, imate nesto drugo probano od promociite na yoni?
jas go izvrtiv toj, ubavo ispadna na kraj (+300e), sega gledam stigaat promocii na mail,
ama ne sum otvoril nisto drugo.
jas igram samo kosarka tamu, podobri se i od 365 i pinnacle vo najgolem del od kvotite,
a na favoritite bi rekol sekogas imaat najdobra ponuda
Не, јас во саботата се регистрирав. Пробувам сега да го верифицирам акаунтот ме замараат нешто пошо немам сметки на мое име јебига, инаку ми стигна и мене на меил некоја промоција немам расчепкано што како. Да ми се верифицира акаунтот па ќе видам.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
@Stefan-kobe @Chiksy^
osven toj pocetniot bonus 100+100 evra, imate nesto drugo probano od promociite na yoni?
jas go izvrtiv toj, ubavo ispadna na kraj (+300e), sega gledam stigaat promocii na mail,
ama ne sum otvoril nisto drugo.
jas igram samo kosarka tamu, podobri se i od 365 i pinnacle vo najgolem del od kvotite,
a na favoritite bi rekol sekogas imaat najdobra ponuda
Имаат доста добри промоции на секое и тој бонусот на добивка на 4-8 утакмици со над 1.25 коеф(5-15 %) е одличен за народнјачки тикети, исто на секоја иплата ви се собираат yonicoins и во yonistore мојте да си купвите работи (699 е 5 еур фри бет)стварно екстра кладилница дефинитивно најголеми кв на фаворити и чудно како не е попозната...
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Mislam stvarno sranje e kladenjevo... Mozda cel mesec ne mozam asolno da fatam igraci... Jezda vcera mi dae, ama mesto i denes da dae da krene malce pak pepel.. ocoj gomnarot Alex dusebaev imase 3 gola od 37ma minuta, ne mosese uste 1 da dade da mu ebam piperot..
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Mislam stvarno sranje e kladenjevo... Mozda cel mesec ne mozam asolno da fatam igraci... Jezda vcera mi dae, ama mesto i denes da dae da krene malce pak pepel.. ocoj gomnarot Alex dusebaev imase 3 gola od 37ma minuta, ne mosese uste 1 da dade da mu ebam piperot..
Go cekav proslata so Polska,nekako ne mu lezi igrava na Spanija na Dusebaev....
Mene me poeba deneska samo deteno Martinovic,Cervar eksperimentira de go igra de ne go igra.Na kraj denes pocna top 3/3 sut i na kraj utna 2 zicera i edna stativa i zavrsi so 3/6 sut a granica 3.5....
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.144
Поени од реакции
16.658
Mislam stvarno sranje e kladenjevo... Mozda cel mesec ne mozam asolno da fatam igraci... Jezda vcera mi dae, ama mesto i denes da dae da krene malce pak pepel.. ocoj gomnarot Alex dusebaev imase 3 gola od 37ma minuta, ne mosese uste 1 da dade da mu ebam piperot..
Јад играч немам промашено од кога почна првенството,си играм по два играчи од репки кај шо се истакнати стрелците.
Пример играчи од Шпанија никако оти таму не се знае, нема некој главен стрелец па на него да се ослониш, истото е и со Франција.
Еве денеска Дармоул го изиграв + над 3.5 беше даен а најдобар стрелец им е во тимот.
18 минута го фатив ама џабе не испадна хендикепот на Тунис за еден гол, да не ги променеа границите во копачка ќе бев добитна
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Кај ова Јони бет имат некој кренато пари зашто малце ми е сумљива Курасао лиценца,Македонија е во excluded countries а мојт регистрација како шо викате.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.144
Поени од реакции
16.658
Преѓе гледав во понуда, Лестер шампион 30 квота.
Зошто да не при ваква ситуацијата со корона.
Автоматски споено мислење:

@Stefan-kobe Шо се смејш,први се моментално на табела и имаат континуитет, ваква квота не се дава.
Еве земи пример во другите лиги, сите шо се моментално први на табела имаат квоти за фаворит.
За сега ниту една екипа не се истакнува кој знае колку во ПЛ.
За 30 квота вреди да се изигра.
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.609
За шампион незнам али јас го изиграв кец денес на 2.87 коеф. Ако не испичкат до крај. :pos:
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Brzo zemete ja za utre vecer Brooklyn Nets pobeda so osnovniot hendikep -9.5 1.90, na Klivlend im nedostasuva pola ekipa, a Nets izgledaat strashno i Irving izgleda 100% ke igra, ke imaat premnogu municija vo napad, KD,Harden,Irving ke gi unishtat na klivlend. Do utre vecer osnovniot hendikep -15 5 ke se napravi, koga ke izleze vesta deka Irving ke igra, a na ovie im fali pola ekipa.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.144
Поени од реакции
16.658
За шампион незнам али јас го изиграв кец денес на 2.87 коеф. Ако не испичкат до крај. :pos:
И јас заедно со Леверкузен, 3.10 јас ја фатив во копачка.
Ги имав и двете 1-13+ ама не ме испоштоваа до крај :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom