Fantasy Football Games

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
На RealFevr имате и Лига Европа (официјална многу веројатно пак ќе нема)

Туку, додека правев тим во favorite team кликнав "И" за да ги одберам Интер :oops:
Изгледа уште се на репрезентативна пауза дечките од платформава. :D Не ми ажурира поени, сите играчи од наполи и аталанта ми се 0, а следнава утакмица еве кај е.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.270
Изгледа уште се на репрезентативна пауза дечките од платформава. :D Не ми ажурира поени, сите играчи од наполи и аталанта ми се 0, а следнава утакмица еве кај е.
Се случувало и друг пат исто.
Последица на водењето 10 лиги. Освен ако не се интегрирани со друг сервис околу бодувањето.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.961
Поени од реакции
25.271
Изгледа уште се на репрезентативна пауза дечките од платформава. :D Не ми ажурира поени, сите играчи од наполи и аталанта ми се 0, а следнава утакмица еве кај е.
Ќе средат. Ти си се води според тоа што се случува.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
Ќе средат. Ти си се води според тоа што се случува.
Бодувањето е малку глупо. Оспина како голман ми имаше асистенција, а асистенцијата на голманот се рачуна исто колку и на напаѓачот.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.270
Педери. Црвен крст му ставија на Влад Кирикеш и го продадов.
А играше и асистираше братот.

Капуто :love:
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.532
Поени од реакции
21.406
Педери. Црвен крст му ставија на Влад Кирикеш и го продадов.
А играше и асистираше братот.

Капуто :love:
Не им се исправни крстовите воопшто.
И јас го имам Киркеш, а го имам и Ѓуриќиќ. Додуша неможам да менувам капитен за да ми влезат овие двајца, ама ок, ваљда Кастровили ќе пуцне некој пенал денес.
Инаку ептен добра опција се играчите на Сасуоло за во тим, со оглед на цена и перформанс.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
На RealFevr имате и Лига Европа (официјална многу веројатно пак ќе нема)

Туку, додека правев тим во favorite team кликнав "И" за да ги одберам Интер :oops:
Има лига за ова?

Тибам RealFevr-от, за сите можни лиги ти се прави екипа :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.270
Има лига за ова?

Тибам RealFevr-от, за сите можни лиги ти се прави екипа :D
8cd1c656

Ми одговара што е се на една платформа, па со еден акаунт, со еден логин сите ги играм. До лани милион букмаркс на browser-от чував :D
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.473
5 души у цела Мк за Европа лига Фантази...

Конечно шанса за 1во место и курч...


Дајте влагајте у група ајде :)
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
Треба некако да компензираат со плус трансфер во случај да имаш во тим играч заболен од корона за време на колото. Го имам Донарума и сега излегува вест дека е позитивен, автоматски останувам без голман.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.473
Треба некако да компензираат со плус трансфер во случај да имаш во тим играч заболен од корона за време на колото. Го имам Донарума и сега излегува вест дека е позитивен, автоматски останувам без голман.
Јас со Хакими така го изедов. Ако мислиш на Сериа А, надевај се дека другите ќе те извадат, за Европа лига уште моеш да се извадиш ако го имаш на гол
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.270
Мене во Француска лига во сред коло ми откажуваат натпревар и останувам без 2 играчи :( Претходно коло во Турција исто, без 3 останав.

Ќе се дешава уште многу ова...
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.473
Мене во Француска лига во сред коло ми откажуваат натпревар и останувам без 2 играчи :( Претходно коло во Турција исто, без 3 останав.

Ќе се дешава уште многу ова...
Колку Кајгана Фантази Лиги има ? Освен Пл,Л1,ЛаЛига и Сериа а? + европа
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.473
Сите на RealFevr + Официјалните ПЛ, Бундес и ЛШ
Ако има играчи вака ќе сакаш ако и коа ќе бидеш слободен да ми пратиш кодови за тие на RealFevr и за Бундес линк и код.

Благодарам однапред.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom