Помош: Барам еден филм!

Член од
10 септември 2016
Мислења
8.792
Поени од реакции
17.151
Педофилот и ја силува и убива ќерка и, судот го ослобува и она влегува во една група каде што се одмаздуваат за ваквите случаеви, за на крајот да го направи тоа.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.792
Поени од реакции
17.151
Педофилот и ја силува и убива ќерка и, судот го ослобува и она влегува во една група каде што се одмаздуваат за ваквите случаеви, за на крајот да го направи тоа.
Никој?
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.792
Поени од реакции
17.151
Ај додека си тука, уште мала помош, едниот филм се работи за пријатели шо се збираат у една куќа и се случуваат паранормални активности, се појавуваат нивни двојници, се работи за тоа дека баш на тој ден се случуваат такви работи. Другиот филм е брачни парови исто се на дружба и одлучуваат да си ги заменуваат телефоните и да си ги читаат пораките, овој не сум го гледал, го прочитав некаде ама забораив име.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Ај додека си тука, уште мала помош, едниот филм се работи за пријатели шо се збираат у една куќа и се случуваат паранормални активности, се појавуваат нивни двојници, се работи за тоа дека баш на тој ден се случуваат такви работи. Другиот филм е брачни парови исто се на дружба и одлучуваат да си ги заменуваат телефоните и да си ги читаат пораките, овој не сум го гледал, го прочитав некаде ама забораив име.
Брат, сè што треба е да напишеш неколку клучни збора на англиски и го добиваш името.

Првиот што го бараше го најдов гуглајќи: девојка смрт силување мајка одмазда филм. Буквално првиот резултат ми го даде твојот филм. :D

За овој со паранормални ствари, ќе пробам да го побарам, а овој со телефоните ти е италијанскиов Перфети сконосути. Имаш и римејк на шпански што ја повеќе го преферирам ради јазикот.

Автоматски споено мислење:

Тој со паранормалниве ствари да не е можда https://m.imdb.com/title/tt2866360/
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.792
Поени од реакции
17.151
Брат, сè што треба е да напишеш неколку клучни збора на англиски и го добиваш името.

Првиот што го бараше го најдов гуглајќи: девојка смрт силување мајка одмазда филм. Буквално првиот резултат ми го даде твојот филм. :D

За овој со паранормални ствари, ќе пробам да го побарам, а овој со телефоните ти е италијанскиов Перфети сконосути. Имаш и римејк на шпански што ја повеќе го преферирам ради јазикот.

Првиот шо го најде знаеш ли колку го барав, не ми испаѓаше ич. Ок уживај за овој вториот ќе се сетам го имам гледано. Сепак фала ти, инаку многу мртва темава.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Тој е да. Свака част.
Пак испадна првиот резултат со гуглање на пријатели куќа собир паранормално двојници филм. :D
Чичо Гугл секој филм го знае. :ROFLMAO:
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.792
Поени од реакции
17.151
Пак испадна првиот резултат со гуглање на пријатели куќа собир паранормално двојници филм. :D
Чичо Гугл секој филм го знае. :ROFLMAO:
Виши левел на мрза, тоа е :icon_mrgr:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.628
Поени од реакции
33.182
Пак испадна првиот резултат со гуглање на пријатели куќа собир паранормално двојници филм. :D
Чичо Гугл секој филм го знае. :ROFLMAO:
За мене да напишеше на Google: европа серија замок тунели богатство деца човек зелена коса?

Уште не можам да ја најдам... :(

Мислам дека еднаш барав, ама не се сеќавам некој да ми одговори. Не е филм, серија е, детска. Некаде при крај на деведесетите ја даваа на МТВ. Ако не се лажам, беше унгарска или ако не унгарска, некоја источноевропска. Авантуристичка, имаше една дружина на деца (мислам дека беа 4) што открија некакви подземни тунели, решаваа некоја мистерија, па имаше еден човек со зелена коса кој некако беше поврзан со мистеријата... Толку се сеќавам. :confused:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
За мене да напишеше на Google: европа серија замок тунели богатство деца човек зелена коса?

Уште не можам да ја најдам... :(
Еве ја пишав "Унгарско, авантуристично, дружина, подземје, мистерија, човек поврзан со мистерии" ми ја даде оваа серија:

 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.628
Поени од реакции
33.182
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
За мене да напишеше на Google: европа серија замок тунели богатство деца човек зелена коса?

Уште не можам да ја најдам... :(
Проблемот е што не се тоа клучните зборови, а и серијава не е сигурно многу популарна.

Мене ми има останато во сеќавање една серија, мислам дека беше француска, деца на летување во некое село одеа, инструкторот што им беше уште првиот ден го повикаа, на мајка му не било добро и децава останаа сами и најдоа некои тунели. Барав неколку пати, ама ништо. И се откажав од барање...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom