Левица - Политичка партија

Дали ќе гласате за Левица на Парламентарните избори?

  • Да

  • Ќе гласам за мафијашката коалиција СДССМ-ДПМНЕ

  • Не

  • Ќе гласам за друга "ТРЕТА ОПЦИЈА" партија


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
M

Macedon1um

Гостин
За жал само еден лав. Другите околу него се овчички.
Абе шоп седи мирен, кажи таму како пола Паланка се шитнавте на ветувањата од Љупчо за вработување во државна администрација

Сега двајца-тројца пратеници на наредни избори 3-4 пати повеќе и тоа е тоа, нема бегање од Левица ;)
 
D

Deleted member 12196

Гостин
Една нула помалку, 10К.
Е сега се малку. Околу 30-40 000 се неважечки.
Абе шоп седи мирен, кажи таму како пола Паланка се шитнавте на ветувањата од Љупчо за вработување во државна администрација

Сега двајца-тројца пратеници на наредни избори 3-4 пати повеќе и тоа е тоа, нема бегање од Левица ;)
Не навредувам, не навредувај.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
Нека им е честито влез во парламент.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
823
Поени од реакции
832
Апасиев е шлаг на тората на сето она лошо што се дешава во Македонија на политичката сцена во изминативе 28 години,.
:D Тек ќе видите какво лудо човече е....
Stay tuned.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Левичари, само да ви кажам дека ми е мило што влеговте во парламент. Можеби нема да има преголемо внимание, но доволно е тоа што ќе го гледаме Димче на говорница :D Пошто не сум баш во тек, колку испаднаа на крај, 1 или 2 пратеника?
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.060
Поени од реакции
4.558
Апасиев е шлаг на тората на сето она лошо што се дешава во Македонија на политичката сцена во изминативе 28 години,.
:D Тек ќе видите какво лудо човече е....
Stay tuned.
Е сега откако ќе влезе во парламент ќе се види дали глумел лав или во реалност ќе биде купен од некоја партија и со тоа на наредни избори ќе заврши исто како што сега заврши Солза Грчева.
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.582
Поени од реакции
13.217
Левичари, само да ви кажам дека ми е мило што влеговте во парламент. Можеби нема да има преголемо внимание, но доволно е тоа што ќе го гледаме Димче на говорница :D Пошто не сум баш во тек, колку испаднаа на крај, 1 или 2 пратеника?
Who the fuck knows, ебениот ДИК пак е „хакнат“, читај сега има повеќе traffic, сабајлево кај 5-6 беше ок сајтот.
2 имаат фиксно, се борат и за трет.
 
M

Macedon1um

Гостин
Не навредувам, не навредувај.
Ти ги нарече овци другиве околу Апасиев иако не дале причина за тоа до сега, а јас комплимент ти дадов шоп (широко образован паланчанец)
Нека не те боли вистината дека се шитнавте за лажни ветувања и по некое работно место..
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.901
Поени од реакции
17.545
Не користам многу твитер и отварам сега да видам што пишуваат за Левица.Ауу кое реметење им создал Апасиев на децата на комуњарската багра, кошмари имаат од него.


ПС:Гледам има некој комуњар со мојот ник таму, мислам колку треба да си глуп да го користиш ликот на Илко од Тетовирање а да си за сдс.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom