Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

JB00F

DDoS
Член од
21 јануари 2014
Мислења
3.442
Поени од реакции
2.785
Недај боже да му скурчи и да си дае оставка, па командант вентили да го клаат министер за здравство.
Искрено ни ја не би го обвинил... За жал верувам човекот е под притисок од други гнасни суштества над него на кои им е битна фотељата на Илинденска и к*р не ги боли за ништо друго. Замисли некој Адеми да ти беше министер - прашање дали ќе тестираше воопшто у Чаир.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.307
Поени од реакции
10.320
Што ќе ве интересира, тонеме од сите страни, Нина Групер стигна министер да биде, место да фатат работа нешто, ТикТок видеа ми снимаат.

Oстај ти Нина Групер, објасни ми со кој мозок решаваш сам себе да си ја посереш работата поради притисок од алчноста своја. Значи и ти си алчна и ја сум алчен и секој амбициозен човек е ебано алчен, ама сам себе да се погазиш и да немаш его нити карактер нити став ми е една од најголемите мистерии поврзани со нашиов мизерен „менталитет“. Значи раскрстив на 19 години дека нејќам да имам никаква поврзаност со државава освен што живеам ебано тука пошо сум јас ретардиран и емотивен ама ова ги поминува сите граници. Дете овде да ми расте попрво ќе се убијам со лажица за слатко.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Во кумановско во Липково се заразени, кој кур го става градот во карантин, се да му ебам по список?
Во Грчец се заразени ја става Гевгелија. Дека на Г почнувале :)
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.664
Поени од реакции
28.070
Уште од сега колони,толпи народ се редат пред Стокомак у Хром.Што ке биде утре не се свесни,ги собраа луѓето на куп крвта им ебам
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.564
Поени од реакции
16.400
Штета што живееме со дел од популација која мора да си ги брани работните места итн., инаку кога ке бидат изборите треба ние гласачите да глумиме дека сме под карантин.
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.664
Поени од реакции
28.070
Штета што живееме со дел од популација која мора да си ги брани работните места итн., инаку кога ке бидат изборите треба ние гласачите да глумиме дека сме под карантин.
Па зар нема?
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.564
Поени од реакции
16.400

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Зекири во болница а? Сите ќе си го осетат здравството.

Леле овој замеников колку е неписмен мајко мила еј.
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.509
Поени од реакции
7.602
10 во Центар денес.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom