Lugje Vo Crno

Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Valjda denes sonce kje ima.... iluminatot sintetiziran vo kofein mi predizvika kanaliziranje na univerzalnata sushtina koja sama po sebe oformi misla....

Sent from my NoKoronaMegaKul Foun
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
С'нце - нек си е. м.
- Али, Мен ин Б. - феминисти да ти биле.
Хуехуе...хехехе...
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
Машкиот феминист @BenDover ужива денес во дождот.
Приказната од страна 1 ти наликува многу на онаа за Каин и Авел...(О ,Ти, машки феминисту)
Хуехуе...хехехе...
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Машкиот феминист @BenDover ужива денес во дождот.
Приказната од страна 1 ти наликува многу на онаа за Каин и Авел...(О ,Ти, машки феминисту)
Хуехуе...хехехе...
Ne me pratish... ja sam ti vishe stoik... deka za niv bog e prirodata.... i zakonite na prirodata... sho e prirodno... prirodno e i dvata pola da se ednakvi.... no sekoj so svoi karakteeistiki.... nema bolji tuku komplementarnost.......

Ima nejasna granica pomegju feminizam klasicen i neofeminizam.... koj istaknuva pak superiornost vo bitnost na zenata... e tie ja gi remetam....

stoicite, feministite....se samo edni od nas... i so ovie termini mora da rascistime ako sakate na pogornite skalila vo redot!!!
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
Ne me pratish... ja sam ti vishe stoik... deka za niv bog e prirodata.... i zakonite na prirodata... sho e prirodno... prirodno e i dvata pola da se ednakvi.... no sekoj so svoi karakteeistiki.... nema bolji tuku komplementarnost.......

Ima nejasna granica pomegju feminizam klasicen i neofeminizam.... koj istaknuva pak superiornost vo bitnost na zenata... e tie ja gi remetam....

stoicite, feministite....se samo edni od nas... i so ovie termini mora da rascistime ako sakate na pogornite skalila vo redot!!!
Така е.
На фемина кој ти е никот да се дружиме троа.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Така е.
На фемина кој ти е никот да се дружиме троа.
administrator sum tamo... shhhhhh
Автоматски споено мислење:

@placeb poshto me oseti... aj da ne ja tupime vekje.... zensko sum, lezbejka... profesorka po filosofija.... od femina odlucivme da ve remetime malku... oti mnogu ni trolate so zenski juzeri.....
 
Последно уредено:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
administrator sum tamo... shhhhhh
Автоматски споено мислење:

@placeb poshto me oseti... aj da ne ja tupime vekje.... zensko sum, lezbejka... profesorka po filosofija.... od femina odlucivme da ve remetime malku... oti mnogu ni trolate so zenski juzeri.....
Да се нашалиме троа.
Денес ептен напорен и тмурен ден.
"Мен ин Блек" кад би биле пола "Мен ин Вајт"
- играле би за Јувентус.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Да се нашалиме троа.
Денес ептен напорен и тмурен ден.
"Мен ин Блек" кад би биле пола "Мен ин Вајт"
- играле би за Јувентус.
nikad ne sum mozela da vi go svatam fudbalot... i sho.... trcaat ko glupaci po edna topka ebate.....
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
ovie jas shto gi sakam imaam odlicen bauns, mekokja ..... masaza malku....

E izvini na pcovkata, zaboraviv deka ste mnogo osecajni vie mushkarcive....
Така е.
Исто, на "твојата и само твоја т.е. пред се' омилена и од суштинско - животно значење тема" пишеш кирилица а тука боље пиши на арапски.(ОќОреав од латиницата)
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Така е.
Исто, на "твојата и само твоја т.е. пред се' омилена и од суштинско - животно значење тема" пишеш кирилица а тука боље пиши на арапски.(ОќОреав од латиницата)
Еве само за тебе плацеб, девојка ми те лајка па ај.... не знаев дека и си ко Анон патриот со писмото....

Инаку понекад она сака и мушкарац па викаме од вашта сорта... се играме... јас не толку али и го праам ќефот.... за мене само жена може да задоволи жена....
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
Еве само за тебе плацеб, девојка ми те лајка па ај.... не знаев дека и си ко Анон патриот со писмото....

Инаку понекад она сака и мушкарац па викаме од вашта сорта... се играме... јас не толку али и го праам ќефот.... за мене само жена може да задоволи жена....
Браво за кирилицава.
"Дождот е создаден за плескање".
Биди алтруист во се' али во оваа работа НЕ.
Со среќа !
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Браво за кирилицава.
"Дождот е создаден за плескање".
Биди алтруист во се' али во оваа работа НЕ.
Со среќа !
Фала плацеб... ко ќе ти се зеза со Буковски, јави се.

Поззз.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom