Зошто сте сами?

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.974
Поени од реакции
35.638
Сите можни варијанти ги испишавте, а на никој да му текне дека ја чешка сливата. Шо машки ќе бевте бе, анализа еден куп а кутрото девојче сака само да ја напуниш ко мисирка на амерички тенксгивинг. :toe:
 
M

Macedon1um

Гостин
Poso sum glup ete zatoa ! Zaljuben vo licnost so ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost sho me odbi a pak sekoj den me bara , zaljuben u licnost so go proveruva sekoe moe uklucuvanje i sho postira pesni za mene a ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost so mi kaza da izlezeme ja ona i DECKO I a znae deka ja sakam i ona mene * normalno deka go odbiv toa izlaganje * i uste ja sakam i sekoj den mislam na nea , a edinstveniot kontakt ni e preku postiranje pesni so posveta , ona so drug a ja sam ...jas iam gnev zaso ima drug i toa mi e prepreka , a ona... ne znam... se nadevam pomirno ke zaspijam otkako go pisav ova , gn
Ја имаш викнато воопшто на кафе сами или само си пишувате ? Тоа што она ти предложила да одите со дечко и заедно, може да ти испита реакција/одговор не го сваќај здраво за готово толку. Според муабетиве посветување песни едно друго, јас си викам овие 15-16 години во најдобар случај а вие 24 и 25 :несвест:
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.995
Поени од реакции
17.898
@Turk, имаше една Ангела од Ѓорче што се однесуваше исто како твојава. Изгуглај ја.
Шо е најжалосно не е ич смешно, не знам како некој луѓе може така да се приврзуваат за некој како членов овде.
Цел живот ќе му помине додека он ја чекал нејзе.
А гарант се работи за некоја со сличен профил како Ангела, ако ја чешала сливата :icon_mrgr:(како шо кажа Дел Бој ) ќе си најде некој друг за таа работа, очигледно е дека си игра курташак со дечково.
Автоматски споено мислење:

Poso sum glup ete zatoa ! Zaljuben vo licnost so ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost sho me odbi a pak sekoj den me bara , zaljuben u licnost so go proveruva sekoe moe uklucuvanje i sho postira pesni za mene a ima drug pokraj nea , zaljuben vo licnost so mi kaza da izlezeme ja ona i DECKO I a znae deka ja sakam i ona mene * normalno deka go odbiv toa izlaganje * i uste ja sakam i sekoj den mislam na nea , a edinstveniot kontakt ni e preku postiranje pesni so posveta , ona so drug a ja sam ...jas iam gnev zaso ima drug i toa mi e prepreka , a ona... ne znam... se nadevam pomirno ke zaspijam otkako go pisav ova , gn
Друже какви песни посветување бе, земи блокирај ја на секоја ебана социјална мрежа и мобилниот број, кога ќе ја сретнеш на улица само сврти глава или прави се улав кога ќе ти рече здраво, верувај дека ова во иднина гарант ќе наебеш за нејзе.
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Не значи дека ако ебеш не си сам :)
Можеш да приложиш и некоја научна анализа, графикон или дијаграм во контекст на твојава теза? Благодарам.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Можеш да приложиш и некоја научна анализа, графикон или дијаграм во контекст на твојава теза? Благодарам.
Можеш и ти да се обидеш уште еднаш да го сфатиш напишаното затоа што тоа не имплицира никаква потреба од научни студии.
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Можеш и ти да се обидеш уште еднаш да го сфатиш напишаното затоа што тоа не имплицира никаква потреба од научни студии.
Се шегував малку, Анонче, аман, насмеј се за промена малку! Why so serious? ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom