Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Kažu da se dobro dobrim vraća. Tako je samo ako učinite uslugu ČOVJEKU. Nakon toliko vremena jedan ČOVJEK mi je izašao u susret i podijelio svoje znanje i alat koji posjeduje. Ono što sam njemu dao nije ni blizu toga. Nick neću pominjati jer bi ga ubili porukama i zahtjevima. Prepoznaće se... Hvala druže
 
Член од
19 ноември 2018
Мислења
125
Поени од реакции
172
Kažu da se dobro dobrim vraća. Tako je samo ako učinite uslugu ČOVJEKU. Nakon toliko vremena jedan ČOVJEK mi je izašao u susret i podijelio svoje znanje i alat koji posjeduje. Ono što sam njemu dao nije ni blizu toga. Nick neću pominjati jer bi ga ubili porukama i zahtjevima. Prepoznaće se... Hvala druže
haj BOG te cuo
valjda cu ga i ja prepoznati i pozdrav forumasima
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
Kažu da se dobro dobrim vraća. Tako je samo ako učinite uslugu ČOVJEKU. Nakon toliko vremena jedan ČOVJEK mi je izašao u susret i podijelio svoje znanje i alat koji posjeduje. Ono što sam njemu dao nije ni blizu toga. Nick neću pominjati jer bi ga ubili porukama i zahtjevima. Prepoznaće se... Hvala druže
EH kad bih i meni neki takav covek izaso u susret,bio bi veoma zahvalan ali eto ?
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Polovina od niv se reseleri ili ti gazdi na iptv paneli :pos:,pa ti vidi sega.
Imam ja metodologiju po kojoj šaljem , isčitam mu par postova i umanjim značajno vjerovatnoću pogreške :D
Ovima što nemaju postova već samo špijuniraju ni jednom neću poslati :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom