Eurovision Song Contest (официјална тема)

S

staycalm

Гостин
Секој ден се повеќе се чудам со какви луѓе (ако можат да се наречат така) делам ваздух у земјава. Шо кур гледате евровизија ако е педерски настан и само педери одат, или толку сте интелектуално инфериорни што педерите ве присилуваат на тоа?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.361
Поени од реакции
38.335
Секој ден се повеќе се чудам со какви луѓе (ако можат да се наречат така) делам ваздух у земјава. Шо кур гледате евровизија ако е педерски настан и само педери одат, или толку сте интелектуално инфериорни што педерите ве присилуваат на тоа?
уште сега го замислувам Гарванлиев со две драг кралици на сцената како ја претставува ,,нашата" земја
 
S

staycalm

Гостин
се за ,,нашата'' земја кончита, само прогресивност, со драг кралици ќе ја покориме европа па и светот
па со госпо напрет да победиме и педерлуко наредната година да го пренесеме во нашата света земја :love:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.273
Многу ми е мерак оти шабанскиов настан го претворија во педерски.
 
Член од
15 ноември 2018
Мислења
83
Поени од реакции
49
Гарант ова педерчево, што не ни е пејач, ќе го пратат. Српскиот Џипи, многу популарен е кај тинејџерите таму:

Ne gi sakam youtuberite so gi debiliziraat decata a uste pomalku pederite ama spored toa sto mozev da vidam zvucis mnogu bedno...Ovoj nema dopirna tocka so peder likot ima devojka...:pos::pos::pos:
 
S

staycalm

Гостин
Ne gi sakam youtuberite so gi debiliziraat decata a uste pomalku pederite ama spored toa sto mozev da vidam zvucis mnogu bedno...Ovoj nema dopirna tocka so peder likot ima devojka...:pos::pos::pos:
e ako de prv peder da ne e so ima devojka?
Автоматски споено мислење:

Австралија:

Латвија:

Чешка
 
Последно уредено од модератор:
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.629
Поени од реакции
33.184
Ne gi sakam youtuberite so gi debiliziraat decata a uste pomalku pederite ama spored toa sto mozev da vidam zvucis mnogu bedno...Ovoj nema dopirna tocka so peder likot ima devojka...:pos::pos::pos:
Не му го анализирав приватниот живот за да знам дали има девојка или не. Личи на педерче по изгледот. Ама еве, ти изгледа си пребарувал дали е слободен или не, па знаеш.
Автоматски споено мислење:

Навивав за ова во Чешка
Бени Кристо ми беше на последно место во нивното финале. Ама последниве неколку денови толку се навлеков на песнава, што веројатно ќе ми остане и меѓу фаворитите годинава. Ич не сакам таква музика, ама песнава шири некоја позитивна енергија, доста е groovy, и постојано ми е на repeat.
 
S

staycalm

Гостин
Не му го анализирав приватниот живот за да знам дали има девојка или не. Личи на педерче по изгледот. Ама еве, ти изгледа си пребарувал дали е слободен или не, па знаеш.
Автоматски споено мислење:


Навивав за ова во Чешка
Бени Кристо ми беше на последно место во нивното финале. Ама последниве неколку денови толку се навлеков на песнава, што веројатно ќе ми остане и меѓу фаворитите годинава. Ич не сакам таква музика, ама песнава шири некоја позитивна енергија, доста е groovy, и постојано ми е на repeat.
Најлошата песна од финалето ја избраа во Чешка. All the Blood и Wanna be like ми беа фаворити.
Туку, овај од we all poop е педер, не знам како не го избраа.. :sneaky:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.629
Поени од реакции
33.184
Аааа само некои педери ти сметаат изгледа :cautious:
Никои не ми сметаат, сме збореле сто пати. Ми смета нивното рекламирање како „обесправено малцинство“. Ова моето не е хомофобија, зашто мразам хомофоби. Ама мразам и кога некој пропагира дека заради диверзитет, мора во секоја мирудија да бидат вмешани и LGBT и жени, и црнци...
 
S

staycalm

Гостин
Никои не ми сметаат, сме збореле сто пати. Ми смета нивното рекламирање како „обесправено малцинство“. Ова моето не е хомофобија, зашто мразам хомофоби. Ама мразам и кога некој пропагира дека заради диверзитет, мора во секоја мирудија да бидат вмешани и LGBT и жени, и црнци...
it's 2020, get on with it. nobody cares за вашите all white all male all straight филмови серии и настани. диверзитет владее сега и искрено да ти кажам уште повеќе педери треба да има во сите мирудии, ако го земеме во обзир тоа колку време биле скратувани секакви улоги само оти биле педери.
Како не ти е срам, хомофобфоб еден...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom