Струмица

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.637
Поени од реакции
11.265
Дека баш точно се наваѓа Најк, да одам право дирек тама, не да шаврам низ Глобал и да го терам ?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Дека баш точно се наваѓа Најк, да одам право дирек тама, не да шаврам низ Глобал и да го терам ?
Дека се наваѓе Најк :)Доле на приземјето од вонка ти е влезо.Тама до Спортлајф.:pipi:
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
Супер шо почнаа и други салам дуќане да отварат, Најк конечно го отворија, Концерс ќе биде супер, оште некоо сличен бутик со салам облека и ќе биде супер :helou:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Да питам ако знаате некои да продава на старо сони ериксон в350 и колко е отприлика цената, и колко е на ново? Може и на профил да ми пишате да не оде оф топик темата :smir:
Ја една сликичка.
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Да питам ако знаате некои да продава на старо сони ериксон в350 и колко е отприлика цената, и колко е на ново? Може и на профил да ми пишате да не оде оф топик темата :smir:
Ја една сликичка.

Јас имам таков ама неможам да го користам оти само од т-мобиле факе картички а јас сам на космофон :pos2::pos2:
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
ее да го јебеш у Екстрим место не моош да нааш стварно е пуно.
Иначе добро е направено привлечува ного народче ...
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
34
Поени од реакции
4
Дека баш точно се наваѓа Најк, да одам право дирек тама, не да шаврам низ Глобал и да го терам ?
Гулемио Глобал па да не шаврал, т ѕирни насегде не се бој, ем ќе вииш кој дек се моче низ Глобал
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.637
Поени од реакции
11.265
Гулемио Глобал па да не шаврал, т ѕирни насегде не се бој, ем ќе вииш кој дек се моче низ Глобал
Ти ли ќе ми кажаш дали да го шаврам или не? Јас дека сакам тама ќе одам.
Ебати народо ебати.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Малее тај градо е как бомба да е паднало нема ич народ тук тама некој можеш да нааш и тава само околу коцкарниците:pos2:Жега деца жега:vozbud::uvo:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Малее тај градо е как бомба да е паднало нема ич народ тук тама некој можеш да нааш и тава само околу коцкарниците:pos2:Жега деца жега:vozbud::uvo:

треска да немаш ? саа как е топло ак нема народ низ градо незнам кога има
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Најк добра работа шо отвории , али газдите треба да разгледат малце каталогот новио шо излезе од најк за пролетната и летната сезона , сите модели им се стари :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom