Струмица

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Не смее рака да ти дигне, не па да те шамаре. Остај го он колко сака нека се дере. Ваше право дали ќе одате на час или не. Одате, здрааве. Не одате, неоправден, и пак здрааве. :smir:
абе ти па така иде зборо знам го професоро каков е туку зборо ми беше оти сите му се уплашииме ка почна да се дере на дворо, убаво е бе ке лежам на саботите дома другите нека учат:nesum:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Кој ти кажа:icon_lol:Абе ке не ишамараше вика флевајте и шо да прааме мора, иначе убаво е за нас шо седееме. Другите класови шо имаат КЛАСНИ не ојдее никој на час не им се плашат:toe::tapp:
Hahhahahahahh od Bucev li se plasate:))))))))))) On samo lae hahahaha,treba nekoja lekcija na sovet da mu odrzate za da zapre da lae.

Tuku Extreme deneska li go otvorat??
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Шо штрајк ? Низ кафичето испоседнале дома на интернет се шетат низ градо .. кдр да не одат на часове. Дојделе денеска у земјоделското ке сокршаа тии од гимназијата вратта :pos: ка стигнаа 3-4 полицајци забегаа сите у дворо..

Иначе верице екстрим веке цел месец ка го отварат ама никак да го отворат хаха
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Шо штрајк ? Низ кафичето испоседнале дома на интернет се шетат низ градо .. кдр да не одат на часове. Дојделе денеска у земјоделското ке сокршаа тии од гимназијата вратта :pos: ка стигнаа 3-4 полицајци забегаа сите у дворо..

Иначе верице екстрим веке цел месец ка го отварат ама никак да го отворат хаха
абе еден штрајк има ли успешен од секојпат е било исто , тка да не се замарајте...освен ак не падне на уставен суд џабе е се :)
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Бучев е легенда, туку шо сте му се уплашиле.
На нас у каубојското идаа еден куп професоре,заплашуваа не, ама па 20 души не ојдееме од нашио клас.

И после закажале родителска денеска :tapp:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Бучев е легенда, туку шо сте му се уплашиле.
На нас у каубојското идаа еден куп професоре,заплашуваа не, ама па 20 души не ојдееме од нашио клас.

И после закажале родителска денеска :tapp:
А нееее... шо мислате вии шо сакате ќе праате ли? И нии еднч избегааме цел клас 3 часа и на крајо и родителска и нии со родителите, и плус пишувааме си лично исписница, демек нии одлучуваме ако напрааме уште 1 прекршок оти сами си досудуваме за да не испадат.

Пишувааме: Јас Миле Н. ветувам оти веќе нема да бегам и оти ќе присуствувам на сите часови... доколку тоа не го исполнам може слободно да ми ги вратите документите и да ме испадете од ова школо. Такво нешто беше.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Бучев е легенда, туку шо сте му се уплашиле.
На нас у каубојското идаа еден куп професоре,заплашуваа не, ама па 20 души не ојдееме од нашио клас.

И после закажале родителска денеска :tapp:
Кај нас за утре закажале родителска у 18 и 30:tapp:

А нееее... шо мислате вии шо сакате ќе праате ли? И нии еднч избегааме цел клас 3 часа и на крајо и родителска и нии со родителите, и плус пишувааме си лично исписница, демек нии одлучуваме ако напрааме уште 1 прекршок оти сами си досудуваме за да не испадат.

Пишувааме: Јас Миле Н. ветувам оти веќе нема да бегам и оти ќе присуствувам на сите часови... доколку тоа не го исполнам може слободно да ми ги вратите документите и да ме испадете од ова школо. Такво нешто беше.
:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Не одам низ кафиче :)Ама саа поминах така низ Екстрим , страшно е у натре :pipi:Ного убаво е озбилно.:helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
А нееее... шо мислате вии шо сакате ќе праате ли? И нии еднч избегааме цел клас 3 часа и на крајо и родителска и нии со родителите, и плус пишувааме си лично исписница, демек нии одлучуваме ако напрааме уште 1 прекршок оти сами си досудуваме за да не испадат.

Пишувааме: Јас Миле Н. ветувам оти веќе нема да бегам и оти ќе присуствувам на сите часови... доколку тоа не го исполнам може слободно да ми ги вратите документите и да ме испадете од ова школо. Такво нешто беше.

nii 11 pati imame izbegano cela staja i tava ne po 3 casa tuku cel den...vikaa roditelska ..ojdeeme so roditelite ima tasak..pisaame nes tama...i nii pa si ja prodolzuvame nasta pa si begame po celi denovi:D:D
slusam oti i utre ke se strajkuvale...znaa li nekoj nes poveke za tava ??
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Борче мајни ти шо слушаш, чим се викнале родителска,заеби таа работа.

Утре никој ќе нема храброст.
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Борче мајни ти шо слушаш, чим се викнале родителска,заеби таа работа.

Утре никој ќе нема храброст.
лол аман бе човек :(
шо сте се исплашиле толко
 

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
Хахаха секојпат е така додека учеех јас... сите ќе штрајкуват ако им се заканат со родителска и ајдеее никој нема ххх
 
Г

Грејвдигер

Гостин
На нас не ни викна класната родителска. Она дојде да не пите дали сме сите тама(фаљаа околу 10тина души), и кажааме и оти ќе седаме до крај на часовте :pos: и тка немааме родителска нии :)
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
и да имаш и да немаш таа е родителската ке биде да ни кажат родителто да одаме на часови да не штрајкуваме..
 

Gh0$T

BanishedFromMyOwnWorld
Член од
4 октомври 2008
Мислења
271
Поени од реакции
19
и да имаш и да немаш таа е родителската ке биде да ни кажат родителто да одаме на часови да не штрајкуваме..
Не е затава бе...

На нас у гимназиита ни кажа оти ке е за екстерните тестови дали и родителите се согласувале да се праат тии тестови ...ако и они не се согласуват несто ке правиле ...појма неем:smir::helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom