Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Hhahah sve sto je vredilo na taj tvoj forum otislo je,dzaba ti reklame kad nemas znanja nego se kitis tudjem perjem Golube.
Ma ajde sad kad si me povukao za jezik to sam cekao,ko je otisao sa foruma ko je vredio aj mi nabroji jednog ko je otisao a da se razumije imalo u programiranje i oko alata daj da te cujem.
Otisao je International,Rapca,Beli a doslo 106 clana nova sad nas 700.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.208
Поени од реакции
6.782
Drugari da li ima ko od vas domacu listu kanala ....Koja moze bar malo vise da radi ....Hvala
Автоматски споено мислење:


Da li moze lista domacih kanala unapred hvala.........
moze drug hoes od 1000 konekcija 500 200 de reci
Автоматски споено мислење:

Drugari da li ima ko od vas domacu listu kanala ....Koja moze bar malo vise da radi ....Hvala
Автоматски споено мислење:


Da li moze lista domacih kanala unapred hvala.........
imas listu radi od 2016
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
Ma ajde sad kad si me povukao za jezik to sam cekao,ko je otisao sa foruma ko je vredio aj mi nabroji jednog ko je otisao a da se razumije imalo u programiranje i oko alata daj da te cujem.
Otisao je International,Rapca,Beli a doslo 106 clana nova sad nas 700.
Mars u nepovrat matori traktorista ti si mi neki programer ,nisam niciji pion samo znam da si smece od coveka i nista drugo .Sram te bilo .Ako ti je tvoj forum dobar sto dolazis na nasu Kajganu.Ova trojica koje ti prozivas oni su ljudi pre svega ,a ti si obicno dju....
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Еве што се може да се гледа од ексју во VLC без playtoken.
Druze saskon,i ja sve te liste mogu gledati ali ne samo na vlc vec i na smart tv ,naravno sve te a i jos dosta vise servera imam sa vise konekcija tako da se mogu gledati na bilo kom uredjaju,muka mi je da slikavam a nije mi sota blizu da ga zamolim da to on obavi ali ako treba i slikat cu kao dokaz
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
koji pioni sta ti je covjece taj crni je kod mene na ignore bio unaad 20 minuta vidim frka neka ,srecno imo 20000 membera niti sam te spominjoi niti cu sjecas se sta sam ti rekao ,cool douwn samo ce nam se smijati da ovo bude zadnje ,sta ce ti reci sad ogi ,dilber i kljuki jos mi prijetis ja sam bio transparentan otisao svojom voljom ,najbolje ostanes hladan i sve ok evo stavicu te na ignore tako da nema sekiracije
Автоматски споено мислење:


da koliko je on dugo u ovome takvih imas ovdje jedno 50
Neka bolje je da ima!
 
Член од
6 ноември 2017
Мислења
38
Поени од реакции
19
Opa ovo postaje zanimljivo, kao sapunica :)

Nekad Dsuki se uvlacio u dupe Internationalu, a sad se izgleda malo razbahatio :)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Mars u nepovrat matori traktorista ti si mi neki programer ,nisam niciji pion samo znam da si smece od coveka i nista drugo .Sram te bilo .Ako ti je tvoj forum dobar sto dolazis na nasu Kajganu.Ova trojica koje ti prozivas oni su ljudi pre svega ,a ti si obicno dju....
Em si nepismen a i glup pa prije tebe sam dosao na kajganu,pazi nasu ciju tvoju , sa tobom ce si sigurno kajgana pomoc hahah,t si pijun sta ti znas o meni,sta me sram koga.Nikoga ja ne prozivam nego ti si rekao da su svi otisli a ja tebi da su samo trojica i naveo koji.Sta se mene tice je svakome u obraz mogu pogledat, al je pitanje dal pojedinci mogu u moj.Ja imam karakter za razliku od nekojih sta nemaju ni karakter, ni moral,ni trunke postovanja.A to sta su neki prezeljkivali da se forum iptvpozitive urusi zajebali su se.A i dali su mi poticaj da se opet ukljucim u dijeljenje listi ovdje uskoro bas zainat pojedincima
 

Kajgana Shop

На врв Bottom