Срамни влакна

Член од
28 ноември 2018
Мислења
6
Поени од реакции
2
Дали ги одстранувате срамните влакна (на кој начин) и колку често го правите тоа? Или сакате да сте природни?
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.393
Поени од реакции
2.430
Не ги отстранувам,правам двоен ефект,пенетрирам внатре и истовремено ја боцкам со "срамежливите " влакна.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.940
Поени од реакции
6.116
Defeniri sramezlivi vlakna zosto mojte vlakna se site sramezlivi :)
 
Член од
20 август 2018
Мислења
170
Поени од реакции
299
Дали ги одстранувате срамните влакна (на кој начин) и колку често го правите тоа? Или сакате да сте природни?
Брат, не сакам ни најмалку да те повредам или навредам. Најискрено и најдругарски те советувам да посетиш психолог или уролог.
Многу очигледно е дека те мачат некој работи поврзани со чичко Столе - доле.
Чисто да си напрајш муабет со некој стручен. Овде, на Кајгана, си ја згрешил адресата.
 
Последно уредено:
Член од
28 ноември 2018
Мислења
6
Поени од реакции
2
Брат, не сакам ни најмалку да те повредам или навредам. Најискрено и најдругарски те советувам да посетиш психолог или уролог.
Многу очигледно е дека те мачат некој работи поврзани со чичко Столе - доле.
Чисто да си напрајш муабет со некој стручен. Овде, на Кајгана, си ја згрешил адресата.
[DOUBLEPOST=1543624719][/DOUBLEPOST]Jas po profesija sum urolog. Taka da ne me maci nisto. Ti si toj sto ja zgresil adresata.[DOUBLEPOST=1543624820][/DOUBLEPOST]
некоја поглупа тема може да отворите?
Nikoj ne te tera na sila da bides del od nea...
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
супер што си уролог пријателе...јас имам друга мака, со простатата и тоа што оди со таа болест веќе неколку години (ПСА ми е стално од 4,7до 4,9) на преглед не сум последниве две години.примам само Таниз секојдневно по 1, има некое чаре таму или совет некој.
 
K

kicodarker

Гостин
Си зема замав загадениот воздух, се изгубија и интересните теми. Сега се регистрира нов јузер за да ни кажи збор два за курот негов и да праша другите дали се бричеле.
 
Член од
28 ноември 2018
Мислења
6
Поени од реакции
2
супер што си уролог пријателе...јас имам друга мака, со простатата и тоа што оди со таа болест веќе неколку години (ПСА ми е стално од 4,7до 4,9) на преглед не сум последниве две години.примам само Таниз секојдневно по 1, има некое чаре таму или совет некој.
Bi sakal da pomognam, no ne ja znam vo celost tvojata istorija so ovoj problem (kakvi se site rezultati od prethodnite pregledi) i dokolku sega preporacam nesto nema da sum vo moznost da go sledam razvitokot na situacijata ponatamu. Smetam deka ne e strucno od moja strana da davam soveti preku internet ako predhodno ne sum te pregledal licno.[DOUBLEPOST=1543711736][/DOUBLEPOST]
Си зема замав загадениот воздух, се изгубија и интересните теми. Сега се регистрира нов јузер за да ни кажи збор два за курот негов и да праша другите дали се бричеле.
Ne me poznavas, a me narekuvas luzer. Samo luge koi ne se zadovolni od sopstveniot zivot i se nesrekni moze da imaat negativen stav kako tvojot i da gi omalovazuvaat drugite. Tvoite navredlivi zborovi upateni kon nekoj drug nema da te napravat posreken i pouspesen. Razmisli za ova... Se nadevam deka ke svatis kolku pogresi.
 
Последно уредено:
K

kicodarker

Гостин
Ne me poznavas, a me narekuvas luzer. Samo luge koi ne se zadovolni od sopstveniot zivot i se nesrekni moze da imaat negativen stav kako tvojot i da gi omalovazuvaat drugite. Tvoite navredlivi zborovi upateni kon nekoj drug nema da te napravat posreken i pouspesen. Razmisli za ova... Se nadevam deka ke svatis kolku pogresi.
Sekojdnevno se registriraat novi clenovi i otvoraat najcesto frik temi, od kade da znam deka ti si takov kolku za trolanje ili pak seriozen okolu temata, zatoa e forum ke pisi sekoj shto saka, osven ako si stvarno seriozen ke si prerasni temata vo seriozna diskusija i taka.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom