Струмица

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
Mora da ima,sekoo godina ima izmrzneni so sedat do sabajle i se greet na ogino a bogami i rakiicka si piit...
Утпред пече, удѕад сече, буахахахахахаха...И ак фукнаш некоо повеќе, на Бадник утепан ќе си, рибата нема да моош да си изедаш...
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Malee mi nemora da znaci...ela da vidas odzad zad bulevaro na taa ulica kaj vidoe podgorec so ubav ogin imase napraeno , dole skaricka, mesce rakijcka...aaaaabe meraci , ponekojpat sakam da sum maz:pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Утпред пече, удѕад сече, буахахахахахаха...И ак фукнаш некоо повеќе, на Бадник утепан ќе си, рибата нема да моош да си изедаш...
Хаха абе рибата мош нема да може, ама стај му некој кебап некоо плескавица да видаш право и ишијас да има ќе стане.:pos2: Бадник как бадник треба да се посте, ама па пусто не оде без мрсно.
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Хахах абе си имме нии огин у дворо туку чисто така питам за низ градо дали има. :)
Има, јас саа си дојдех, запалииме огино, испечееме скаарта, најадех се, и дојдех си.:)
Иначе ного ладно, заледии ми се ноојсто.:)
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Хаха абе рибата мош нема да може, ама стај му некој кебап некоо плескавица да видаш право и ишијас да има ќе стане.:pos2: Бадник как бадник треба да се посте, ама па пусто не оде без мрсно.
Abe ribata za mrsna li se smeta ili toa deka e vo zejtin isprzena treba da znaci deka e mrsna???
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
Хаха абе рибата мош нема да може, ама стај му некој кебап некоо плескавица да видаш право и ишијас да има ќе стане.:pos2: Бадник как бадник треба да се посте, ама па пусто не оде без мрсно.
Пред едно 13-14 години са заебах така, тор-топ станах на едан огин, та у наредните 10 дена ни кибап ут вампирџии ма дигаше ни ништо...
 
V

Viktoranius

Гостин
Abe ribata za mrsna li se smeta ili toa deka e vo zejtin isprzena treba da znaci deka e mrsna???
Па не се смете за мрсна, за тва се јаде на бадник как шо знам јас. Под мрсничко си подразбирам свинско нешто такво, скара, кебапе ....
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Па не се смете за мрсна, за тва се јаде на бадник как шо знам јас. Под мрсничко си подразбирам свинско нешто такво, скара, кебапе ....
emi ti pa odi najadi se posle polnok u STUDIO edna ubava piro6ka ili dve i se ke ee uredo:D:pipi:
 
V

Viktoranius

Гостин
Баш се слатки цуцлите бе, шо им фале.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Иначе јас не постам бе, без мрсничко не ми оде на мене.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom