Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
]Gledajte zdravu hranu . Kontaktirajte gazdu i kupite listu, a vjezbajte skeniranje na drugima dok ne naucite.
Najpošteniji i jedna od boljih lista. Sta da vam kazem. To je savjet mene i mojih prijatelja inace najjacih hakera sto se tice iptv[/QUOTE]
na vukyu6vv@gmail.com javi ime vlasnika zdrave hrane i kontakt sanjim HVALA[/QUOTE]
sasodaniel tu je na forumu pod tim nikom, covjek je ok Al bas da ce ti dati besplatno neznam
 
Член од
14 јуни 2015
Мислења
164
Поени од реакции
75
Ma ti si genije - kako napraviti biznis bez ikakvog znanja ,od ničega. Odeš na forume i žicaš liste koje poslije prodaješ. Genijalno :D
Ti cim znas da budes toliko ljubomoran na drugima zasto ne kopiras i njihove genijalnoste da postanes neko i nesto, a ti dodjes u forum samo da im dajes nesto drugima jeli?:D Ti tu uopste ne uzimas nista, sve ti imas, daj mi se ne pravi kreativac tu, nisi nitko i nista. nemas ni 5 liste koji si ih sam nasao..boli me kurac za tebe i za drugima poput tebe
 
Член од
9 јуни 2016
Мислења
139
Поени од реакции
68
[/QUOTE]
sasodaniel tu je na forumu pod tim nikom, covjek je ok Al bas da ce ti dati besplatno neznam[/QUOTE]
dux4 hvala za info.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
]Gledajte zdravu hranu . Kontaktirajte gazdu i kupite listu, a vjezbajte skeniranje na drugima dok ne naucite.
Najpošteniji i jedna od boljih lista. Sta da vam kazem. To je savjet mene i mojih prijatelja inace najjacih hakera sto se tice iptv[/QUOTE]
na vukyu6vv@gmail.com javi ime vlasnika zdrave hrane i kontakt sanjim HVALA[/QUOTE]
--------------------
neslazem se...
vrh je diogen...a ostali kako ko za njim...
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Diogen nikako da nadjem da mi radi,ima neke geo blokade ni jedna već duže mi ne radi pa sam razdelio a lista je (y).Kako naći koja radi konkretno Srbija?sem isprobavanja istih.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom