Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.709
Поени од реакции
2.036
Ќе проверам во Матица деновиве, Крш како што гледам на нет е само за детски производи
Имам пријател што има го сетови за продажба. Ако си заинтересиран, да ти пуштам број у пп.
 
Член од
25 мај 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
Каде можам да најдам,епоксидна смола,резин и поевтини акрилни бои
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.529
Поени од реакции
8.000
Нешо панк рок прстени кај нас да се продаваат? Местенце некое да не знаете? Знам порано имаше еден рок-метал шоп у Лептокарија али више нема. Нешо друго?
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.507
Поени од реакции
679
Каде можам да најдам,епоксидна смола,резин и поевтини акрилни бои
Имаш во Арачиново во селото каде има погон кои произведуваат кади истиот тој продава смола,мата прашај во самото село ке те упатат
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Дечки кој правел или знае кој правел магистерска/семинарска на Европски факултет ? Ми треба само логото од насловната страница да ми го даде да го копирам .... Пишете ми во најкус можен рок.. Благодарам
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Некој да знае каде во Скопје се продаваат вакви (евтини) кутии за чување рачни часовници? На Али се 20 и кусур долари, како за споредба.

 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.720
Поени од реакции
2.478
Некој да знае каде во Скопје се продаваат вакви (евтини) кутии за чување рачни часовници? На Али се 20 и кусур долари, како за споредба.

Можно е да има во JYSK :)
 
R

Redhead

Гостин
Некој да знае каде во Скопје се продаваат вакви (евтини) кутии за чување рачни часовници? На Али се 20 и кусур долари, како за споредба.

Еј знам дека има во Carpisa ама не знам која цена се, да одиш да прашаш.
 
Ф

Флеш

Гостин
Каде продаваат вакви стил капи низ Скопје? Како на сликава барам баш.Дали ги има во Сити Мол? Сакам 2 да земам.

 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Каде продаваат вакви стил капи низ Скопје? Како на сликава барам баш.Дали ги има во Сити Мол? Сакам 2 да земам.

Легендата вели кога некој извадил ваква капа од глава, се појавила коса.
Unconfirmed.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ob1

Kajgana Shop

На врв Bottom