Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
11 септември 2012
Мислења
7
Поени од реакции
1
Некоја продавница за интересни и креативни шолји за чај?
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Каде има во скопје клуб/кафитери каде излегуват жени (милф) за забава или да најдат некој млад другар

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Ако знаеш каде има и кажи ми


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Каде во овој обид од очаен град наречен Скопје може да се најде фармерка по пристојна цена а таа да не е skinny fit, slim fit или најпедерското, со ЕБЕНА ЛИКРА!
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
Каде во овој обид од очаен град наречен Скопје може да се најде фармерка по пристојна цена а таа да не е skinny fit, slim fit или најпедерското, со ЕБЕНА ЛИКРА!
Ваикики во Сити Мол. Rahat fit пишува, ама озбилно. :D
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ваикики во Сити Мол. Rahat fit пишува, ама озбилно. :D
Бев таму 33 модели на фармерки, само два нормал фит, нема број, мамицата да му ја ебам на тој што ја ура оваа фегетска мода. Мислам, неам ништо против педери да не бидам погрешно сфатен ама на што личи ова бе, асална фармерка да не може да се најде во градов. Се' е со онаа ебена ликра или слим/скини фит.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.608
Има ли некаде во Скопје продавница за оригинални Timberland чизми, али баш оригинал ми треба тоа шо се нуди и по европските застапништва? Скоро 6 зими ги носев, ваква чизма мислам тешко некоја друга марка да има толку јак квалитет, си вреди за секој денар.

Еве шо поконкретно ми треба ...

cizmi.jpg
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Има ли некаде во Скопје продавница за оригинални Timberland чизми, али баш оригинал ми треба тоа шо се нуди и по европските застапништва? Скоро 6 зими ги носев, ваква чизма мислам тешко некоја друга марка да има толку јак квалитет, си вреди за секој денар.

Еве шо поконкретно ми треба ...

Прегледај го приврзокот 181706
Тимберленд во Рамстор имаш, сега дали има чизми не знам да ти кажам за сигурно, немам стапнато таму три години :/
 
Член од
21 септември 2016
Мислења
831
Поени од реакции
1.135
Има ли некаде во Скопје продавница за оригинални Timberland чизми, али баш оригинал ми треба тоа шо се нуди и по европските застапништва? Скоро 6 зими ги носев, ваква чизма мислам тешко некоја друга марка да има толку јак квалитет, си вреди за секој денар.

Еве шо поконкретно ми треба ...

Прегледај го приврзокот 181706
Ima vo Ramstore isti vakvi. Lani imase sigurno, valjda i sega ima.
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.007
Поени од реакции
1.799
Бев таму 33 модели на фармерки, само два нормал фит, нема број, мамицата да му ја ебам на тој што ја ура оваа фегетска мода. Мислам, неам ништо против педери да не бидам погрешно сфатен ама на што личи ова бе, асална фармерка да не може да се најде во градов. Се' е со онаа ебена ликра или слим/скини фит.
Шутка? :D
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Леле мене колку само омразени ми станаа овие жолтите чизми поради тоа што и ќоро и сакато ги носи купени од тезга. :D

Никогаш 200 евра за вакви, подобро класика црни Timberland, Адидас или Планика.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom