Soccer Manager (Kajgana Champions League)

Кој му мава report на Џими????????????


  • Вкупно гласачи
    7
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.569
Поени од реакции
52.372
Сигурно од Ковачич и Вањама ќе ми зависи пласманот. Вака ти едниот го даде за минимум, а може и да скокне на 91, другиот го плати максимум, вредност која нема да ја достигне и кога би ја земал златната топка. Ако ме заеба поштено за Раџа, за овие двајца си лузерот во ситуацијата, а Клипче како и секогаш знае да намириса ситуација и да лапне нешто. xD
За што зборите уствари?
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.076
Поени од реакции
57.369
Канте ќе скокне за скокање, затоа и ти нудев толку пари, ама дека Погба ќе падне, да не се лажеме. :)

:D

Сигурно од Ковачич и Вањама ќе ми зависи пласманот. Вака ти едниот го даде за минимум, а може и да скокне на 91, другиот го плати максимум, вредност која нема да ја достигне и кога би ја земал златната топка. Ако ме заеба поштено за Раџа, за овие двајца си лузерот во ситуацијата, а Клипче како и секогаш знае да намириса ситуација и да лапне нешто. xD За Матиќ секако друг ќе го земеше, да сакав можев да одам и со макс и да не се замарам, ама секако не ми прави ќејф ко играч.
Па и јас дадов макс. Секако ќе се замараше :D

Веројатноста дека Вањама ќе оди на 91 е поголема, отколку Ковачиќ
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.430
Поени од реакции
42.705
Па и јас дадов макс. Секако ќе се замараше :D

Веројатноста дека Вањама ќе оди на 91 е поголема, отколку Ковачиќ
И ти даде, ама при две исти понуди оди во послабиот тим. За Вањама, скоро сигурен сум дека ќе оди...амаа има друга работа. :D


Додуша сеа гледам дека има иста вредност играчот со 91 и на 25 и на 26 год, ама секако не е над 20м. xD
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.940
Поени од реакции
84.375
На толку години играње, на толку лиги играње, на толку профили играње пак не ја научи играва :(
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.940
Поени од реакции
84.375
Сеоски Мурињо страјкс аген! Уште едно реми :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.430
Поени од реакции
42.705
Овој Дани па лапа поени од што го мрзи да ги смени инструкциите. Касемиро му изведува се живо и диво и има 3 гола и 2 асистенции, а тој не знае топка да подаде, ебате играта ебате. :pos:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.076
Поени од реакции
57.369
Овој Боро џабе ги следи сите тимови, пак зад мене е.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Овој Дани па лапа поени од што го мрзи да ги смени инструкциите. Касемиро му изведува се живо и диво и има 3 гола и 2 асистенции, а тој не знае топка да подаде, ебате играта ебате. :pos:
Голманот му е таргет мен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom