Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 ноември 2016
Мислења
178
Поени од реакции
142
Ima li netko lokalne Hr kanale viška za podijeliti na pm? (ali ne Z1, vinkovačku, stv, osječku već ostale)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Kako nema kad ima .. ta vinkovacka, osjecka, stv itd... ima ;)

Pozdrav
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
41
Поени од реакции
48
Prije nekih 15 možda malo manje godina sjecam se da je sota koji jos uvijek ima isti nik,lutao po forumima i borio se s tematikom.Bio je tad dido,sultanovic mozda u povojima,i hrpa živih i preminulih foruma,tad smo skenirali dremove.Svog se nika i ne sjećam,vjerovatno je jos ljudi ganjalo isto i istrazivalo...Ja licno sam prestao nakon nekog vremena,zivot me odveo u drugom smjeru.Nakon izvjesnog vremena zadesilo me bolovovanje i imalo se vise slobodnog vremena,poznavajuci tematiku skeniranje ide ko po loju,za pet dana igre iskenirao sam dosta da svi zajedno gledamo tv bez stresa po godinu ,dvije pa čak i tri godine.Čisto onako sam postavio jednu listu,copy paste xxxxxx puta u dva dana i kraj.Ne moram imati ni jedan post,da bi neko znao ko sam i kakav sam,vecina postova je ovdje i onako samo radi broja.Za sve koji imaju problem sa linux resiverima sh4 ili mipsel sam tu,za liste imate sve malo mašte i imate listu za sebe...ps ne cjenite ljude od kad su tu,ako dajete liste samo jedna na pp i to je to... :)
Pozz
I ja sam jedan iz tog vremena, DIDO TV je bio medju prvima. Tu negdje se pojavio Net TV Plus, trazenje kljuceva...
Cuvene reklamne kampanje Net TV-a, jave da ce pustiti malo da gledamo, okupi nas se stotinjak i cekamo da nam puste :)
Ko da je juce bilo. Dobra stara vremena.
A sad lista milion, i opet neki nezadovoljni. Te treba mi ova, te treba mi ona lista. K'o da su dio Paninijevog albuma, stvorene za skupljanje, a ne za gledanje.
 
Член од
5 март 2017
Мислења
109
Поени од реакции
37
dali se mogu dobit jos hr lokalci znam da ih imu u T-2 listama budna i laka vam noc bila
 

Kajgana Shop

На врв Bottom