Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Член од
23 јануари 2017
Мислења
12
Поени од реакции
8
Пар страница уназад неки момак је питао за листу, учлањен пре пар година, мало постова. Ај реко да видим ко је у питању, да погледам историју постова. Нисам могао, ставио опцију да је забрањен преглед. У секунди сам оладио од слања. Некима то није битно али ако већ неком шаљем нешто волим видјети коме шаљем. Нису сви нови чланови ни лоши ни добри, једноставно треба мало воде протећи да видиш какав је ко.
Prije nekih 15 možda malo manje godina sjecam se da je sota koji jos uvijek ima isti nik,lutao po forumima i borio se s tematikom.Bio je tad dido,sultanovic mozda u povojima,i hrpa živih i preminulih foruma,tad smo skenirali dremove.Svog se nika i ne sjećam,vjerovatno je jos ljudi ganjalo isto i istrazivalo...Ja licno sam prestao nakon nekog vremena,zivot me odveo u drugom smjeru.Nakon izvjesnog vremena zadesilo me bolovovanje i imalo se vise slobodnog vremena,poznavajuci tematiku skeniranje ide ko po loju,za pet dana igre iskenirao sam dosta da svi zajedno gledamo tv bez stresa po godinu ,dvije pa čak i tri godine.Čisto onako sam postavio jednu listu,copy paste xxxxxx puta u dva dana i kraj.Ne moram imati ni jedan post,da bi neko znao ko sam i kakav sam,vecina postova je ovdje i onako samo radi broja.Za sve koji imaju problem sa linux resiverima sh4 ili mipsel sam tu,za liste imate sve malo mašte i imate listu za sebe...ps ne cjenite ljude od kad su tu,ako dajete liste samo jedna na pp i to je to... :)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Prije nekih 15 možda malo manje godina sjecam se da je sota koji jos uvijek ima isti nik,lutao po forumima i borio se s tematikom.Bio je tad dido,sultanovic mozda u povojima,i hrpa živih i preminulih foruma,tad smo skenirali dremove.Svog se nika i ne sjećam,vjerovatno je jos ljudi ganjalo isto i istrazivalo...Ja licno sam prestao nakon nekog vremena,zivot me odveo u drugom smjeru.Nakon izvjesnog vremena zadesilo me bolovovanje i imalo se vise slobodnog vremena,poznavajuci tematiku skeniranje ide ko po loju,za pet dana igre iskenirao sam dosta da svi zajedno gledamo tv bez stresa po godinu ,dvije pa čak i tri godine.Čisto onako sam postavio jednu listu,copy paste xxxxxx puta u dva dana i kraj.Ne moram imati ni jedan post,da bi neko znao ko sam i kakav sam,vecina postova je ovdje i onako samo radi broja.Za sve koji imaju problem sa linux resiverima sh4 ili mipsel sam tu,za liste imate sve malo mašte i imate listu za sebe...ps ne cjenite ljude od kad su tu,ako dajete liste samo jedna na pp i to je to... :)
Bilo je bas dosta foruma ... ja sam bio na nasih 12 foruma aktivan kod DIDO isto ... morao bi pogledat kod sebe koje sam sve forume posjecivao da se vratim malo u proslost ;)

Pozdrav
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Gargamel ne e dobro da navreduvas nikogo.Koj kolku e pameten tolku moze vo druga oblast e ekspert banovac.
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
O cemu pricate vi? Za sta da me prijavi? Vi ljudi niste pri sebi, strasno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom