Што антивирус користите?

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
За жал, ова е точно. НОД32 го има апсолутно најдобриот енџин за детекција на бубашваби, али ако некоја успее да се протне, прилично е немоќен да ја истреби. Среќа што знам ручно да ги вадам:baeh:
Како бе излгеда само до мене е грешката:vozbud:. Лом се направив со Нод32. Ништо неможеше да исчисти. Ставив после АВГ Фрее и компјутерот ми се прероди. :toe: Никогаш не го мењам више АВГ-во, а нод32 ..... на никој не препорачувам од лично искуство. Земете скенирајте тие со нод што сте напрајте скен со друг антивирус па да видите дали си ја врши работата како што треба.
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Avira AntiVir PersonalEdition Classic - Тоа користам и сум многѕ задоволен, пробајте и вие... поздрав...
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
nod 32 sux :P ! na site da vi kazam... nodot ako ja dobi prestiznata nagrada... sux! imam citano nekoj raboti za nego strav me fati! i +! Avira stajtesi premium edition i niso ne ve jadi! avira najde virusi kaj so nodot vikase deka e cisto ! pozz
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
nod 32 sux :P ! na site da vi kazam... nodot ako ja dobi prestiznata nagrada... sux! imam citano nekoj raboti za nego strav me fati! i +! Avira stajtesi premium edition i niso ne ve jadi! avira najde virusi kaj so nodot vikase deka e cisto ! pozz
Абе ти имаш читано некои работи, ама некој го има во машина 4 години. Кога НОД ке рече дека е чисто, ондак е чисто, Авирата само блее ко офца, лажна тревога....
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
nod 32 sux :P ! na site da vi kazam... nodot ako ja dobi prestiznata nagrada... sux! imam citano nekoj raboti za nego strav me fati! i +! Avira stajtesi premium edition i niso ne ve jadi! avira najde virusi kaj so nodot vikase deka e cisto ! pozz
Абе ти имаш читано некои работи, ама некој го има во машина 4 години. Кога НОД ке рече дека е чисто, ондак е чисто, Авирата само блее ко офца, лажна тревога....
Поддршка за Нод.
Сум користел едно десетина антивируси и сите незаслужват да му го спомнам името во близина на Нод. Не фаќале вируси, ми кочел компјутеро и шоли не со нод се е чисто а не осеќам дека има антивирус :) И волкот сит и овците наброј.

п.с. Сефирот едно време ќе менваше верзија од нодот. ЈА смена или не дај пишикако се покажа, Мене некако не ми се менва овај арен ми е :wink: Дај ако е поарна натерај ме да го сменам :wink:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Сега за сега авира...Некако топ ми е
Еден совет до сите: Никако не ставајте БитДифендер...Компјутерот ќе ви биде полн вируси,дури авг ќе ги детектира тие:wink:
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
п.с. Сефирот едно време ќе менваше верзија од нодот. ЈА смена или не дај пишикако се покажа, Мене некако не ми се менва овај арен ми е :wink: Дај ако е поарна натерај ме да го сменам :wink:

Јок, уште сум со стариот. Чекам да се потсобере некоја паричка па да си ја зеам 3.0 со лиценца од 2 години и да бидам раат (околу 2300 денари)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom