Teтово

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
Само што не е многу зелен билбордов


Како овој
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Далеку сме ние друже од таму, добро е овој што го донеле
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
A за што се оние антенине и соларниот панел или што и да е тоа горе ?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
А знае некој зошто почнаа да ја копаат улицата од кај Пеко накај Телеком, Вип, Арби и нагоре? Да не ставале оптика од Телеком а ?
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
А знае некој зошто почнаа да ја копаат улицата од кај Пеко накај Телеком, Вип, Арби и нагоре? Да не ставале оптика од Телеком а ?
Оптика од Телеком и ќе се става бекатонки колку што знам
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.445
Поени од реакции
5.407
А знае некој зошто почнаа да ја копаат улицата од кај Пеко накај Телеком, Вип, Арби и нагоре? Да не ставале оптика од Телеком а ?
Ќе ставаат бекатонки а меѓу тротоарот и "велосипедската патека" или поточно кафичите кј што ваѓаа масите ќе има ѕид со трева ка меѓу улиците што има...


Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Бекатонкете у Тетово уште малку и у сендвичи ќе почнат да ги продаваат
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Еј проектот си е супер само што у Тетово нема да функционира
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
Ќе ставаат бекатонки а меѓу тротоарот и "велосипедската патека" или поточно кафичите кј што ваѓаа масите ќе има ѕид со трева ка меѓу улиците што има...


Sent from my MI 5 using Tapatalk
Ако е како меѓу улицете никој да не го одржава и да остана со дрвца исушени, трева испогазена, цвеќиња овенати тогаш фала не му треба ова на градов. Сепак среќа што тука има кафиќи и ресторани па колку толку ќе изгледа како што треба ама треба и доста култура која у градов одамна не постои.
 
Член од
7 јануари 2015
Мислења
909
Поени од реакции
588
Ако е како меѓу улицете никој да не го одржава и да остана со дрвца исушени, трева испогазена, цвеќиња овенати тогаш фала не му треба ова на градов. Сепак среќа што тука има кафиќи и ресторани па колку толку ќе изгледа како што треба ама треба и доста култура која у градов одамна не постои.
zs be ne....neka staat cvecinja, utredenta ce gi gledas levo desno po balkoni (ukradeni). kaj rima samo stavaja cvecinja i utredenta sabajle vece gi nemase....
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
zs be ne....neka staat cvecinja, utredenta ce gi gledas levo desno po balkoni (ukradeni). kaj rima samo stavaja cvecinja i utredenta sabajle vece gi nemase....
Нема да ги краде никој ама затоа па брзо ќе овена. Можда ќе се грижа од Арби ресторанот и тој новиот ресторан Dinette или како и да се викаше а другиве не веруем дека некој ќе има мерак да се грижи толку да ги вади цвеќињата и дрвцата.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
Почнаја да копаа тротоарот и од другата страна на улицата и иста ќе ја пра со жардињера за цвеќиња.

Исто разбрав дека све ќе ги тргаа трафикете и као ќе ги модернизира свите да бида исти нешто најверојатно у стил на Тобако.
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Од ова нема ништо да биде знаејќи кој криминалци седат во Тетово ;)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.870
Поени од реакции
7.555
Вечерва реге концерт во културен Conquering Lion јубилеј 10 години
 

Kajgana Shop

На врв Bottom