Анален секс, анален оргазам, Analingus

Член од
5 мај 2008
Мислења
38
Поени од реакции
1
abe deca ne si igrajte....... analen sex nikako..... samo pederite i sakaat analen sex
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
abe znaete kako e picka e za raganje a gazot e za ebenje
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Дупка ко дупка, ако го собира, ке влезе:pos2:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Знаете кога е најако? Кога ќе сватите дека нема потреба од лубрикант. Кога партнерката толку ужива што и се влажни газето при самата помисла.. Нормално, и ќе ја допалите со тоа што ќе и го долижете аналниот отвор... Онака влажно...

Темава е само за основен анален оргазам, иначе кај мене и адвансд лекции може... САМО ПАРТНЕРИ КОИ ИМ ТРЕБААТ ТАКВИ, други не замарајте..

Ахахахха:)
Да, да... Така се влажни газето:))))
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Ахахахха:)
Да, да... Така се влажни газето:))))
Ништо ... ако и така не ти се влажни газето, неможе да си се наречеш "курва" во кревет ... помало задоволство му пружаш на партнерот, мачејќи го со времето поминато да те подмачка.
Се извинувам, ама морав.
:smir:
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Чек чек, нели беше технички невозможно газето само од себе да се влажни?:pos2:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Чек чек, нели беше технички невозможно газето само од себе да се влажни?:pos2:
Се влажни, ама за жал од пот.
Не лачи „секрет“ како кај вагината при возбуда. Ова е пот, ама Делфин е во заблуда. :)
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
Vaka sea ubavo vikaat nekoi od vas tuka ... Probaj za da znaesh.Ama dali gi znaete i loshite stvari sho mozhat da proizlezat od taa rabota?Krvarenje, Bolka (kaj devojkata normalno :D) i najlosho od se e toa shto mozhe da dojde do zaglavuvanje.Devojkata mozhe da se "secne" i da go stegne (aj da ne bidam vulgaren) analniot otvor i da sedite taka i do 2-3saati.Pa vidi sea dali kje probash.Jas do sea nemam praktikuvano analen seks ama i pokraj ovie raboti shto JAS gi nabrojav bi probal xD
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Па ако не умазаш со астроглајд нормално дека ке ти се заглаи внатре и ке прокрвави кутрата....
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
57
Поени од реакции
1
Па нормално бе дека треба да ја подмачкаш... а друго како може и кај си слушнал да заглави....аман, пробај па пишувај не вака на памет
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Вака сеа, ќе ја легнеш на грб, ќе и ја лижеш онака својски страствено долго време, да сврши неколку пати. Гравитацијата работи, после тоа аналниот отвор и е утоп од вагиналните сокови.

Р.Ѕ. Пошт за Дивајн, 1:0 за тебе :toe:
 
Член од
24 мај 2008
Мислења
19
Поени од реакции
2
Sfinter ti e maloto kruzno muskulce nareceno po naski "supak". Ima dve mali kruzni muskulcinja : ednoto ti e samiot izlez na anusot (supakot - seuste "po naski") a drugoto ti e granicata na anusot, nekade na 10 cm vnatre. A be koga nekoj go smisluval coekot go smislil bas kako sto treba : 2 granici ("dolna" i "gorna") dve glavi ("gorna" i "dolna" - vo temava samo so dolnava mislime :)))))))))) i rastojanie pomegju niv - pravo proporcionalno na nivnata velicina. E sega - ako mislis da probas pazi na vtoriot sfinter. Tojmozi da se "pomesti" do 18 cm a i povekje (so vezbi, t.e. so "praktika")ali nemoj naglo oti ako ti "svirne" (t.e. ako ti go puknat") kje ne mozat dati go priberat dupeto i kje kakas kako nenormalen - hirurski zafat e edinstven spas a toa cudo mnogu kosta :twisted:
Hahaha, dobro objasnuvanje, ama gledas covekot ne planira da go trtat :pos2::pos2:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
Вака сеа, ќе ја легнеш на грб, ќе и ја лижеш онака својски страствено долго време, да сврши неколку пати. Гравитацијата работи, после тоа аналниот отвор и е утоп од вагиналните сокови.

Р.Ѕ. Пошт за Дивајн, 1:0 за тебе :toe:
Потпишувам!
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
Анален секс,кој уште го практикува освен педерите?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom