Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување
Член од
10 јануари 2008
Мислења
743
Поени од реакции
1.881
Изгледа секнале и тамо паре...
У Куманово извираат...[DOUBLEPOST=1488921602][/DOUBLEPOST]
Сто процентно совпаѓање со профил на играч/навивач на Куманово...Зимајте го што чекате...или за играч, а ако не остане клуб, за навијач и воџа има капацитет...јер без навијачи нема клуб.
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
500
Поени од реакции
159
У Куманово извираат...[DOUBLEPOST=1488921602][/DOUBLEPOST]

Сто процентно совпаѓање со профил на играч/навивач на Куманово...Зимајте го што чекате...или за играч, а ако не остане клуб, за навијач и воџа има капацитет...јер без навијачи нема клуб.
Дечко што ти станало, си се зрблавел. Ако Соколи се фаворити број еден, не значи дека треба да плукаш и деградираш други екипи и други симпатизери.
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
743
Поени од реакции
1.881
Дечко што ти станало, си се зрблавел. Ако Соколи се фаворити број еден, не значи дека треба да плукаш и деградираш други екипи и други симпатизери.
Провери ти да не си збрвалел? Кај виде плукање? Деградирање? Пишува сто процентно совпаѓање со играч/навијач на КУ. Јас имам многу високо мислење за играчите/навијачите на Ку. Ти ако имаш некакво друго или ниско мислење за нив, тогаш тоа си е твој проблем и би ти сугерирал да не плукаш и да не ги деградираш другите екипи и симпатизери.
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
500
Поени од реакции
159
Провери ти да не си збрвалел? Кај виде плукање? Деградирање? Пишува сто процентно совпаѓање со играч/навијач на КУ. Јас имам многу високо мислење за играчите/навијачите на Ку. Ти ако имаш некакво друго или ниско мислење за нив, тогаш тоа си е твој проблем и би ти сугерирал да не плукаш и да не ги деградираш другите екипи и симпатизери.
Фала на предлогот. Што ќе правев без тебе...:oops::oops:
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
1.131
Поени од реакции
489
U pravu si decko za ednu rabotu, bez navivaci nema klub. U stvari ima, Podrzikonj i se e mozno :D
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
11 март Куманово - Кожув
18 март Работнички - Куманово
25 март Куманово - Соколи
01 април Фени - Куманово
05 април Мзт - Куманово
08 април Кожув - Куманово
15 април Куманово - Работнички
22 април Соколи - Куманово
26 април Фени - Куманово
29 април Куманово - Мзт

Ја ќе се осмелу и ќе прогнозирам 4-6 скор па да видимо :D
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
743
Поени од реакции
1.881
Оф леле, со хендикепиран сум се расправал...(n)
Ем хендикепиран ем те работи...па види сеа што испаѓаш ти...:popce:[DOUBLEPOST=1488936061][/DOUBLEPOST]
U pravu si decko za ednu rabotu, bez navivaci nema klub. U stvari ima, Podrzikonj i se e mozno :D
Сигурно ти е многу тешко што Соколи и МЗТ бидејќи немаат навивачи и според тебе не се клубови, се далеку поуспешни и посилни од Куманово. Бидејќи Куманово има навијачи се искинавте од трофеи, успеси, победи, резултати...ти теши се со навијачи ама те мава реалноста дека клубовиве без навивачи се светлосни години пред клубовиве со навивачи...
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
1.131
Поени од реакции
489
A od Podrzikonj organizirano li idete na utakmice, imate li avtobusi? Sendvici po put edete li?
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Што се замарате сс овога не сте ми јасни? врапци ќе завршив како Вардар Осигурување, и други слични клубови - титула-две и чао.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
1.131
Поени од реакции
489
Kakvi avtobusi, ne sme nie Kumanovo. Nasite navijaci se vozat so mercedesi, maximum do trojca u kola za da im bide komotno. U Karpos nema sendvici, sve e na morski plodovi.
Блазе си ви. Ми морамо да се гужвамо у автобус. Плус кд идемо куде вас мора далавере да правимо да улегнемо.
Штом е максимум по тројца у кола, значи со две коли идете?
Морски плодови сигурно свежи ги носите со мерцедесот од Солун.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom