Dandar
Поени од реакции
159

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Dali znaes kaj ce se prodavaat kartite poso ja sum od Tetovo pa za da ne tepam pat za badijala...
    Dandar
    Dandar
    Вака, минатиот пат се продаваа пред градски парк салата, каде претходно беше најавено. Најубаво чекај најава на фејсбук страницата или прашај во случај да нема ништо најавено.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom