Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
P

Princ

Гостин
ace_elemeNt, ај прекини да се(и)риш на оперативни системи и програми. Преку куров веќе од бришење твои мислења. Ова намерно не ти го бришам, нека ти послужи за ум.
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Некоја програма за преведување од англиски на македонски текст, но не речници за збор туку за поголем текст за да не барам збор по збор зошто голем е текстот а немам многу време за да го преведувам :se_ molam
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
potrebna mi e programa za merene na netot limitot ve molam za pomosssssssssssssssssssssssssssssssssssss:pos2:

i programa za prevod na teckstovi na celi stranici i toa ,mi treba aaaaaaa
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Некоја програма за преведување од англиски на македонски текст, но не речници за збор туку за поголем текст за да не барам збор по збор зошто голем е текстот а немам многу време за да го преведувам :se_ molam
Друже, кликни тука и пиши му ПП на *A*1*T*E*A*M*
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
potrebna mi e programa za merene na netot limitot ve molam za pomosssssssssssssssssssssssssssssssssssss:pos2:

i programa za prevod na teckstovi na celi stranici i toa ,mi treba aaaaaaa
Програма за мерење на нетот имаш тука
а програма за превод на текстови и јас барам:salut:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
potrebna mi e programa za merene na netot limitot ve molam za pomosssssssssssssssssssssssssssssssssssss:pos2:

i programa za prevod na teckstovi na celi stranici i toa ,mi treba aaaaaaa
Програма за мерење на лимит, Net Limiter. А за превод на цели страни имав еден програм, ако го најдам ќе ти го пратам и тебе и на членот погоре.
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
druze mu pisav na *A*1*T*E*A*M* se nadevam ke mi prati program i fala na site za pomosta
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Некоја програма за Bluetooth пренесување на фајлови меѓу мобилен и компјутер?
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
Луѓе знаете ли некоја програма што е слична на бс плеерот да има опција за ставање на превод и за уредување на истиот ?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Луѓе знаете ли некоја програма што е слична на бс плеерот да има опција за ставање на превод и за уредување на истиот ?
GOM Player и немаш утка.

PS. На GOM PLayer преводот го подесуваш додека го гледаш филмот, на '<' и на '>' за да го носиш по 0.5 секунди напред или назад.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Ај ако ја има некој FL Studio ама комплет со така поголем број на плугини, нека фрли некое линкче.. :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom