Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Z

ZeroStyle

Гостин
Па тоа го може секој килогер.

На пример лесно е да се најде кракуван Ardamax и со него можеш да гледаш што се дешава у твој компјутер додека не си дома или на работа.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Па тоа го може секој килогер.

На пример лесно е да се најде кракуван Ardamax и со него можеш да гледаш што се дешава у твој компјутер додека не си дома или на работа.
Fala ti super program
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
кажејте некоја програма за слики на пр мојта глеава да ја ставам на друг на телото или мојта глава на неговото тело:smir:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
кажејте некоја програма за слики на пр мојта глеава да ја ставам на друг на телото или мојта глава на неговото тело:smir:
Ако имаш послаба машина ондак земи си Adobe Photoshop CS2
а ако имаш појака машина ондак Adobe Photoshop CS3.
Исто така можеш и Adobe Photoshop CS4.

Ова ти е најдобрата програма за такви ствари :)
За Download обрати се кај чичко Google. :)
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
3 реприза

Од коа го преинсталирав Windowso, компјутерот ми свири Стерео а сараундот е приклучен ко шо треба. Е сеа програмава не ми текнува како се викаше точно длаи X Sarraund, дали X3D saraund, врска неам а знам од неа подесував ефекти,Стерео или сараунд да е јачина на звучниците посебно.Ако можи некој да ми кажи шо програмче да симанам ептен фала oднапред ако е женско и одназад.
П.С. Звучната ми е АC`97
 
Член од
3 март 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
e vaka znaci...mi treba nekoja programa so koja bi mozel da gi gledam klipovite od mobilen... skarfejs imam nekoj link od porano da skimnam ali gleam sega ne raboti...aj ako ima nekoj ako znae neka pishe privatna poraka.. FALA odnapred
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
e vaka znaci...mi treba nekoja programa so koja bi mozel da gi gledam klipovite od mobilen... skarfejs imam nekoj link od porano da skimnam ali gleam sega ne raboti...aj ako ima nekoj ako znae neka pishe privatna poraka.. FALA odnapred
3gp player... :toe:
би требало да имаш такво нешто и со самиот мобилен, а доколку сакаш да ги конвертираш клиповите за после да можеш да ги гледаш на ПЦ, тогаш земи 3GP Video Converter
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
e vaka znaci...mi treba nekoja programa so koja bi mozel da gi gledam klipovite od mobilen... skarfejs imam nekoj link od porano da skimnam ali gleam sega ne raboti...aj ako ima nekoj ako znae neka pishe privatna poraka.. FALA odnapred
Имаше една програма мислам дека се викаше 357 или Nokia 357. Ич не ми текнува како беше програмата. Со неа можеш да гледаш клипови од мобилен, види ако можеш да ја најдеш, ако не кога ќе седне еден другар на мсн ќе го прашам како се вика точно и ќе ти пишам ПП.
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.114
Поени од реакции
5.871
Ми треба некој програм со кој можам да спојам повеќе видео клипови во еден.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom