Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 март 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
ej ako moze nekoj da mi dade link da skimanm programa so koja moze da se otkrivaat pasvordite na msn hotmail???
 

Black Swan

With Chelsea Forever
Член од
19 јули 2006
Мислења
101
Поени од реакции
0
Ми треба пач за winamp 5.5 да може да ги објавува песните кои ги слушам на last.fm
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.597
Поени од реакции
13.283
Барам audio player сличен на Winamp
Со Winamp ми сецкаат песните(снимив 10 верзии и пак исто)
Со Bsplayer и со WMP не сецкаат ама сакам едноставен стил како Winamp.
Па... ?
 
Член од
11 декември 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
Baram programa preku koja ke mozam da downloadiram sekakvi filmovi,igri,programi.mi treba za brzo piste pobrzo.:helou:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.213
Поени од реакции
935
Прочитав дека има програма за блокирање на времето на чекање за симнување од Рапидшер... Е сега, нели после секој симнат албум, за следно симнување ти вели таму да чекаш 100 минути или сл. за да симнеш? Тие 100 минути ги трга ли или...? Ова ме интересира за интернет-кафе, бидејќи од дома сум ограничен и не можам да симнувам
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
Прочитав дека има програма за блокирање на времето на чекање за симнување од Рапидшер... Е сега, нели после секој симнат албум, за следно симнување ти вели таму да чекаш 100 минути или сл. за да симнеш? Тие 100 минути ги трга ли или...? Ова ме интересира за интернет-кафе, бидејќи од дома сум ограничен и не можам да симнувам
Досега имам испробано многу програми со "таква" намена и на крај заклучив дека единствено решение е да имаш адсл и да ја менуваш ип адресата со дисконект/конект помеѓу секое спуштање од рапидшер.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom