Помош: Барам еден филм!

Член од
5 август 2016
Мислења
465
Поени од реакции
296
некој B филмојте шо ги нема никаде по интернето
Можи да ги најдите Na rarelust underground да неречам.:)
пак offtopic
си има тракери специјално за тоа cinemageddon, karagarga, secret cinema, cinematik, passthepopcorn
од таму излегуваат rip-овите на B филмови и опскурдни филмови
доста може да се најдат и на rutracker, смо гледајте да има и англиско аудио во rip-от
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.478

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.033
Б продукција филм, 70ти или 80ти, црнец детектив пробва да фати некоја банда. Ми текнува само на една сцена кај шо со женска му беа во некој трговски, таја не го пушташе да оди кај тие лошите во куќата нивна, па овај му подметна некој алишта крадени колку да ја фатат на каса и да можи да појди :pos:
Имаше уште една сцена кај шо влегваја дома кај нејзе и се беше растурено од тие апашите и ја најдоја мачката обесена:eek:
Тешка Б продукција, вкрај глуп филм ама ме интересира како се вика пошто не го фатив од старт.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.684
Поени од реакции
7.332
Abe narode,
Daj kazete kade da go najdam DO BALCAK ?
Ne ziveam vo MK pa zatoa nemam moznost nikako da go gledam.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.684
Поени од реакции
7.332
Fala mongu!:zver:
Zavrsiv rabota

P.S. A koj naslovi Makedonski filmovi se aktuelni i kaj da gi baram?
Pozdrav
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.333
Поени од реакции
19.026
6 пара си седат на некоја приватна седенка и oдлучуваат кога ќе им стигне порака на мобилниот да ги читаат јавно и кога ќе им sвони некој да им биде на спикер.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.521
Поени од реакции
36.068
Ме убедуваат дека сум го гледал, а јас сум убеден дека немам гледано ваков филм:

Се работело за некое момче кое снимало некакви илегални (веројатно геј) видеа кои подоцна неговиот макро ги објавувал на интернет и заработувал од нив. Некоја новинарка се впуштила во истрага и направила ексклузивно интервју со момчето, заради што обајцата западнале во неволји: нејзе ја суспендирале од работа, а момчето избегало во друг град со макрото и со другите малолетници. Новинарката се јавила во службата за заштита на малолетици или што и да било тоа :D и им ја кажала адресата каде се наоѓа момчето, но потоа се покајала и тргнала да го бара пред да стигнат тие, затоа што се заљубила во него. Момчето за време на интервјуто носело капа :pos::pos::pos::pos: за да не му го откријат идентитетот. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

Постои голема веројатност филмов да не постои и тој што ме убедува дека сме го гледале заедно да си го измислил или склопил од неколку други филмови, од кои едниот Tickled. :pos::pos::pos:

Се работи за облог, па ако можете, побрзо помогнете.
 
Член од
12 декември 2012
Мислења
320
Поени од реакции
2.025
Ме убедуваат дека сум го гледал, а јас сум убеден дека немам гледано ваков филм:

Се работело за некое момче кое снимало некакви илегални (веројатно геј) видеа кои подоцна неговиот макро ги објавувал на интернет и заработувал од нив. Некоја новинарка се впуштила во истрага и направила ексклузивно интервју со момчето, заради што обајцата западнале во неволји: нејзе ја суспендирале од работа, а момчето избегало во друг град со макрото и со другите малолетници. Новинарката се јавила во службата за заштита на малолетици или што и да било тоа :D и им ја кажала адресата каде се наоѓа момчето, но потоа се покајала и тргнала да го бара пред да стигнат тие, затоа што се заљубила во него. Момчето за време на интервјуто носело капа :pos::pos::pos::pos: за да не му го откријат идентитетот. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

Постои голема веројатност филмов да не постои и тој што ме убедува дека сме го гледале заедно да си го измислил или склопил од неколку други филмови, од кои едниот Tickled. :pos::pos::pos:

Се работи за облог, па ако можете, побрзо помогнете.
Disconnect (2012)
Интервјуто
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.723
Поени од реакции
27.699
ахахахха злате тоа е проблемот со гледање многу филмови
се заборава
ја го иам глеано филмов и сеа го видов ова интервјуто, знаеш колку се потсетив?
0%
:D
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.521
Поени од реакции
36.068
Фала ти мноооооогу!
ахахахха злате тоа е проблемот со гледање многу филмови
се заборава
ја го иам глеано филмов и сеа го видов ова интервјуто, знаеш колку се потсетив?
0%
:D
Не се заборава. Прв пат слушам за филмов, а не па да го имам гледано, што значи тој со кој се кладев сам си го гледал, што пак значи дека јас си го добив облогот. :P
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
6 пара си седат на некоја приватна седенка и oдлучуваат кога ќе им стигне порака на мобилниот да ги читаат јавно и кога ќе им sвони некој да им биде на спикер.
http://www.imdb.com/title/tt4901306/?ref_=nv_sr_4

како можеш да заборавиш т.е да не ти текнува на нови филм не ми е јасно.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148

Kajgana Shop

На врв Bottom