Помош: Барам еден филм!

Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
Барам еден хорор,го имам гледано одамна ама ич не ми текнува како се вика,се работи за игра мислам во катна гаража со неколку души што ќе се пријават и еден по еден умираат,нешто слично како Final Destination ако не се лажам.
 
Член од
27 јули 2016
Мислења
105
Поени од реакции
95
Барам еден хорор,го имам гледано одамна ама ич не ми текнува како се вика,се работи за игра мислам во катна гаража со неколку души што ќе се пријават и еден по еден умираат,нешто слично како Final Destination ако не се лажам.
http://www.imdb.com/title/tt0185371/?ref_=nm_flmg_act_43
само не е катна гаража
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.518
Барам еден хорор,го имам гледано одамна ама ич не ми текнува како се вика,се работи за игра мислам во катна гаража со неколку души што ќе се пријават и еден по еден умираат,нешто слично како Final Destination ако не се лажам.

Можеби овој ?
 
Член од
27 јули 2016
Мислења
105
Поени од реакции
95
Барам еден хорор,го имам гледано одамна ама ич не ми текнува како се вика,се работи за игра мислам во катна гаража со неколку души што ќе се пријават и еден по еден умираат,нешто слично како Final Destination ако не се лажам.
ќе се пријават за што, каква игра, што играа, кој ги елиминираше? што бараа во катна гаража?



Можеби овој ?
ех во тој колку што знам никој не загина? имаше тензии, физички напади ама никој не загина колку што се сеќавам.
 
Член од
17 јуни 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.438
ќе се пријават за што, каква игра, што играа, кој ги елиминираше? што бараа во катна гаража?
Абе да знаев детално ќе го најдев сам,ќе се пријават за парична награда кој ќе остане последен добива,организаторот ги елиминираше со некакви замки.
 
Член од
27 јули 2016
Мислења
105
Поени од реакции
95
Абе да знаев детално ќе го најдев сам,ќе се пријават за парична награда кој ќе остане последен добива,организаторот ги елиминираше со некакви замки.
е па така кажи, наградна игра, организаторот ќе ги елиминира.

види да не е некој од овие филмови
http://www.imdb.com/title/tt0845955/ Are You Scared? (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0286975/ Slashers (2001)
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.518
Барам еден филм Италијански е мислам постар така има една сцена на ручек се собрани и момчево ќе почне да ја гали за нога девојкат до него се додека не стаса до меѓуножјето и и ги слече гаќите.
 
Член од
27 јули 2016
Мислења
105
Поени од реакции
95
Барам еден филм Италијански е мислам постар така има една сцена на ручек се собрани и момчево ќе почне да ја гали за нога девојкат до него се додека не стаса до меѓуножјето и и ги слече гаќите.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Opa Cupa U Krevetu

многу такви филмови има, мора ли баш италијански да биде :ROFLMAO:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.714
Поени од реакции
27.688
Барам еден филм Италијански е мислам постар така има една сцена на ручек се собрани и момчево ќе почне да ја гали за нога девојкат до него се додека не стаса до меѓуножјето и и ги слече гаќите.
ќе го мааш на сценава или да не барам за џабе?
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Во поглед на случувањава и поплавата што беше кај нас, ми текна на еден филм, мислам дека е од 90ти филмов, каде што има затвореници црнци, работеа деноноќно ставаа џакови со песок само за да спречат да се излее надојдената река, така многу дожд врнеше, и овие црнциве се сплотија ама на крај мислам претече водата и не можеа да ја спречат...
 
Член од
5 август 2016
Мислења
465
Поени од реакции
296
Во поглед на случувањава и поплавата што беше кај нас, ми текна на еден филм, мислам дека е од 90ти филмов, каде што има затвореници црнци, работеа деноноќно ставаа џакови со песок само за да спречат да се излее надојдената река, така многу дожд врнеше, и овие црнциве се сплотија ама на крај мислам претече водата и не можеа да ја спречат...
First Time Felon (1997)
http://www.imdb.com/title/tt0119127/
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.439
Поени од реакции
28.616
Мислам дека е понов филм, а и главниот лик е доста популарен само не ми текнува на глумецот. Причава е дека он неколку години планира да заврши во затвор и уствари си игра курташак со сите, а се тоа е по план. Дури има и дупка од ќелијата каде што излага и матер им ебе на тие што работат на неговиот случај. На крај прави некоја грешка и се запалува во ќелија. Целава работа е затоа што не добил правда дали за жена му или ќерка му не знам.
 
Q

qazwsxedc

Гостин
Мислам дека е понов филм, а и главниот лик е доста популарен само не ми текнува на глумецот. Причава е дека он неколку години планира да заврши во затвор и уствари си игра курташак со сите, а се тоа е по план. Дури има и дупка од ќелијата каде што излага и матер им ебе на тие што работат на неговиот случај. На крај прави некоја грешка и се запалува во ќелија. Целава работа е затоа што не добил правда дали за жена му или ќерка му не знам.
http://www.imdb.com/title/tt1197624/?ref_=nm_flmg_act_19
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.332
Поени од реакции
17.271
Дистописки филм, татко осудуван на процес на криозамрзнување, ја бара после ќерка си и ја наоѓа на смртна постела кога му умира во раце. Одамна го имам гледано, на нашиве телевизии, Телма чинам беше.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom